Wtorek
16.08.2011
nr 228 (2207 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: OPINIA PUBLICZNA

Autor: Cyfra  godzina: 21:18
Łupur Opinia publiczna czyli kto według ciebie ??? Gro eko oszołomów lub im podobnych , którzy nie bardzo wiedzą w czym się poruszają? Czy może garść niespełnionych , żądnych władzy byłych lub niedoszłych działaczy PZŁ , którzy dla zasady biją pianę? A może grupa kolesi posłów , senatorów i innych przekręciarzy ,którzy na tej płaszczyźnie węszą niezły interes? Wiesz kto dla mnie jest opinią publiczną? Ludzie z którymi się na co dzień spotykam w obwodzie:chłopi , leśnicy ,ludzie z którymi mieszkam, którzy widzą na co dzień co robię ,jak postępuję.Oni się dla mnie tylko liczą , a reszta mnie po prostu wali . Potrafi raczej wychwycić interes w otaczającej nas nowej rzeczywistości.Masz rację.Wszystko idzie w dobrym kierunku.Może i dla ciebie dobrym,ale nie dla pozostałych 95%.

Autor: Łupur21  godzina: 22:31
Ad. Cyfra Zmiany są już widoczne - np. w weekend byłem na kaczkach i widziałem się z ludźmi, którzy do niedawna byli zapatrzeni w pzł, którzy byli i są działaczami zrzeszeniowymi, ale ich sposób postrzegania uległ radykalnej zmianie. Kiedyś byli pierwszymi, co potrafili "opluć" - "zastrzelić", gdy tylko złe słowo ktoś powiedział na pzł, zaś dziś przychodzą i mówią, że publicznie krytykujący pzł mają rację. Mówią, że należy walczyć z patologią. Byłem w szoku, że nastąpiła taka zmiana.Prędzej spodziewałbym się z ich strony różnych donosów, aniżeli takiej postawy. Zaczynam wierzyć, że dożyję czasów, gdy wymrze tzw. beton, a polskie myślistwo stanie się transparentne, pozbawione baronów łowieckich i funkcjonować będzie w sposób zgody z prawem. Pozdr. DB.

Autor: zasim  godzina: 23:34
Łupur 21 Piękno jest to że jestes optymistą. Nic bardziej paskudnego aniżeli brak widoku zielonego światełka gdy sie siedzi w mrocznej otchłani jaką jest nasza łowiecka rzeczywistość. Obys miał rację. Natomiast ja tez mam sporo róznych przykładów, na podstawie których nie widze tego w tak jaskrawych kolorach, ale obym się mylił. Podsumowując jednak, cieszę się z tego że jest spora grupa bardzo fajnych ludzi, takich mysliwych z którymi przebywanie i wspólne łowieckie przygody są czystą przyjemnościa. DB