Wtorek
16.08.2011
nr 228 (2207 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Ekspres reporterów

Autor: ULMUS  godzina: 09:42
W każdej mocnej organizacji rzecznik to jest młody ładny, wyszczekany tygrys lub tygrysica , oblatany medialnie i markeingowo z gotowym zestawem odpowiedzi na podstawowe pytania przeciwników. WPZŁ spokojny towarzysz któremu brakuje tylko herbaty z łyżką w środku ... Organizacja jest dobra ale ludzie ... nawykli do bycia z zawodu dyrektorem.

Autor: marcino  godzina: 21:52
ad Zasim już Ci tłumaczę 1) Nie czepiam się Twojej Ortografii bo sam jestem nie lepszy 2) Zaproponowałem Ci jedynie używanie takiego programu bo zacząłeś moralizować na tematy kultury - więc stwierdziłem, że jako człowiek kulturalny będziesz zainteresowany:) 3) Odnośnie mojego zaistnienia to ja na portalu jestem od jego powstania (choć mój identyfikator datuje się dopiero od 2003r). Więc jakby to powiedzieć - zaistniałem już nieco wcześniej. 4) Uciekamy od tematu - jeśli znasz nieetyczne filmiki z Polski to proszę podaj link i dajmy już spokój ortografii bo temat wyjściowy był znacznie ciekawszy. Nadal twierdzę, że to co jest na tych filmach to nasza myśliwska rzeczywistość i nie mamy się czego wstydzić - no może poza tym marginesem na temat, którego faktycznie możemy podyskutować.

Autor: zasim  godzina: 23:22
Marcino Przed tak długim stażem na tym portalu chylę czoło, swój staż przemilczę bo wygląda mizernie przy stażu Kolegi. Ortografii istotnie dajmy juz spokój. Natomiast co do filmików, to mam tu na mysli te które wykorzystali dziennikarze TVN. One pochodza z naszego kraju a konkretnie z Puszczy Białowieskiej, z miejsc dokładnie mi znanych. Tam własnie kilku "kolegów" zarejestrowało efekty polowania które ktoś wykorzystał w sposób mało ciekawy dla nas mysliwych. Mnie samemu krew sie gotuje gdy słyszę jak paniusia wcinając schabowego lub inne zraziki, wygłasza pod adresem mysliwych takie czy inne swoje mądrości. Mamy rzeczywistość taka a nie inną , zabijamy i taka jest prawda. Nie podoba mi się jednak fakt, na szczęście marginalny, że jest grupa ludzi która poprzez swoje mało przemyślane działania daje hienom- dziennikarzom materiały które tworzą sensację. A odbierane i powielane są przez sporą część społeczeństwa w sposób jaki pozostawia wiele do życzenia. A samo łowiectwo, to zawsze powtarzałem że jest to pasja ludzi twardych, którzy robią to czego nie są w stanie zrobić inni. Twarda rzeczywistość i tyle. Natomiast podsumowując nasza wymianę zdań, to mam nadzieje że Kolega nie czuje się urażony. Ja traktuje to jako wymianę poglądów i tylko tyle. Owszem, poleciało kilka wzajemnych uprzejmości i jeśli Kolega domaga się satysfakcji to ewentualnie mam jeszcze kilka wyleżakowanych buteleczek tarninówki, więc możemy uzupełnić wymianę poglądów. DB

Autor: marcino  godzina: 23:37
Ja z kolei mogę się odgryźć kilkoma dobrze dobranymi destylatami własnej produkcji, celem poprawienia walorów interpunkcyjno- ortograficznych ewentualnych wypowiedzi:)