Piątek
23.09.2011
nr 266 (2245 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: ORŁ w Gdańsku i pewien szczegół jej działalności

Autor: mariusz34  godzina: 10:01
O co ta awantura?! Moim zdaniem nie wynika z zamieszczonych cytatów nic innego, niż apel o masowe uczestnictwo myśliwych w imprezie, ewentualnie o wystawienie pocztu sztandarowego. Też mi wielki wysiłek i powód do pieniactwa ... Nie ma tu nic o organizacji przez Koła. Jak to by wyglądało, gdyby na myśliwskiej imprezie zabrakło samych myśliwych? Toż mamy się pokazać przy okazji społeczeństwu, może kilka ekologicznych lub nie zdecydowanych (co o łowiectwie sądzić) duszyczek uda się do nas przekonać? ja w cytowanym formacie pisma ORŁ tak to bynajmniej widzę. Jak się chce mieć inne władze to trzeba pomyśleć wcześniej - przy wyborach do zarządów, wyborach delegatów. Jak się nic nie robi w tym zakresie to trzeba pysk zamknąć, zęby zacisnąć i robić swoje (albo przepierniczyć kolejną turę wyborów i tak w kółko Macieju!)

Autor: lelek_nowy  godzina: 22:21
Następny naiwny, co na myśliwych zrzuca, że nie potrafią w kołach i na zjeździe wybrać mądrych ludzi. Mariusz34, w PZŁ wybiera się właściwych, a nie mądrych, a dlaczego mądrych nie da się wybrać, to już było nie raz wałkowane (www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=183).

Autor: mariusz34  godzina: 23:37
Lelku_nowy na takich jak ty i na takim przeświadczeniu właśnie żerują rządzący w PZŁ. Oni sami się nie usuną, może wymrą, ale to potrwa ...