Niedziela
30.04.2006
nr 120 (0273 )
ISSN 1734-6827

StrzelectwoTemat: o lidze - goleszow k. bielska

Autor: lu.dzie  godzina: 08:35
nie trzeba być jakoś specjalnie spostrzegawczym, żeby zauważyć więcej niedociągnięć organizatorów - ktoś zainstalował na standzie dzika deskę tak, ze przysłaniała widok od góry. parę wyższych osób dzięki niej widziało całe przedpole, ale bez dzika! deska z tego co się dowiedziałem miała chronić przed kula okolicę przed wystrzeloną pod większym kątem niż zwykle (w przypadku coniktórych skutecznie ochroniłaby także dzika) - bardzo sprytne. na tym samym dziku woda lała się przez daszek na broń, ale przecież "w lesie też nie masz daszku" - drobiazg. za skandaliczne uważam zaplecze - wpisowe 110 zł, ale nieomal bez wyżywienia (nagród też) - dopiero po interwencji jednego z kolegów dostaliśmy kartki na dwa krążki kotleta. można było sobie do tego dokupić ciepłą herbatę w cenie 2zł. w kiblu pisuar nieczynny (za to opatrzony "żartobliwym" komentarzem). to, że pogoda nie dopisała - trudno. ale, że organizacyjnie było tak koszmarnie (całość trwała do późna (już nie pamiętam 19? 20?) to już przegięcie. to były moje pierwsze zawody centralne (choć jako kibic bywałem już tu i ówdzie) i jestem zdegustowany. i nie ja jeden - tego jestem pewien. DB. jeden z komentarzy (autorstwa Ploota) można przeczytać tutaj (strzelectwo.net/xoops/html/modules/news/article.php?storyid=49&PHPSESSID=003deb1d25ea86b654291eaa406a2444).

Autor: lu.dzie  godzina: 08:36
ps. trzeba przyznać, że pucharów było pod dostatkiem (dla 9 drużyn puchary - chyba wszyscy dostali) i osobny, wysadzany diamentami puchar dla najlepszego powszechniaka. gratulacje dla kol. Wojtylaka.

Autor: PiotrL  godzina: 09:58
Łukasz - tym bardziej należy Ci pogratulować klasy mistrzowskiej - w takich trudnych warunkach - to ho ho...:-)))

Autor: lu.dzie  godzina: 10:36
Dziękuję. Wynik był tragiczny, próbuję pocieszyć się tym, że prawie wszyscy (za wyjątkiem Pawła Załogi) byli średnio zadowoleni z ilości zgromadzonych punktów, a wielu pocieszalo sie trudnymi warunkami. Jeden z dwóch celów osiągnąłem - klasa jest i z tego się cieszę. Punktów o wiele za mało, by sumować do wawrzynu, ale za to kilka lekcji - które być może pomogą zdobyć ich więcej w przyszłości.

Autor: rem222  godzina: 10:54
A jest tyle dobrze przygotowanych i pięknych strzelnic... Dodam, że podczas przejazdu dzika niktórym zawodnikom tarcze kilkukrotnie odklejały się i trzeba było robić przerwy, żeby je podklejać. Myślę, że te zawody mogą pretendować do miana "najgorzej zorganizowanych zawodów w roku".

Autor: Winchester  godzina: 11:24
a macie może koledzy wyniki tych zawodów??

Autor: lu.dzie  godzina: 11:29
Hunter wziął, na pewno zamieści.

Autor: hunter ( BT)  godzina: 16:46
Niestety zawody były przeprowadzone bardzo źle . Organizatorzy nie sprostali zadaniu . Zdecydowanie najgorsze zawody na jakich byłem.

Autor: tadys ( BT )  godzina: 16:57
proponuję 10 p-tów za organizację tzw inaczej....... Goleszów, ......................6 p-tów ' " ....... Radom, proszę dopisać pozostałe............. pozdrawiam, tadys(BT)

Autor: patmar  godzina: 18:27
Ciekawe jak będzie na KKKŁ ? Jeżeli tak samo to ...........( bez komentarza )

Autor: bison  godzina: 19:30
O to samo miałem zapytać ale wątpliwości nie mam!!! Dziś gadałem z Botangiem , który z dobrej woli próbował pomódz w organizacji ale spławiono go tekstem , że w lesie na polowaniu się tak zdarza!!! Brak słów!!!

Autor: tadys ( BT )  godzina: 21:22
ad.bison, w lesie tom ja "gratis" z kanapką w kieszeni i oglądam tylko zwierza , a nie pseudodziałaczy za 110 zł razem wziętych, dyć na podwyrku też można poćwiczyć np. w "kręgle"....... a jak nie można kochać Grety Garbo , to i Mańka Pryszcz jest znakomita, pozdrawiam, tadys(BT)