Piątek
14.12.2007
nr 348 (0866 )
ISSN 1734-6827

StrzelectwoTemat: Cena amunicji olimpic - Pionki ostro przeginają!!!

Autor: Kulwap  godzina: 06:40
Ja bym tak zdecydowanie na temat przyszłosci Pionek czy checi zbicia fortuny się nie wypowiadał. Poszukał bym przyczyn. A tą moze okazać sie totalny brak śrutu w europie po zaprzestaniu produkcji w Polsce. Śrut jest dosłownie rwany a więc ceny idą w górę. Czy akurat o 6,5 na paczce tego nie wiem. Wiem natomiast, że myśliwi zapłacą wysoką cenę za brak troski państwa o strategiczne gałęzie produkcji i coraz częstszą konieczność importowania wszystkiego: od prochu po spłonki. A kiedys wszystko mieli na miejscu.

Autor: FAN6.5*55SE  godzina: 08:04
BP KOLEGO 25-26 złza paczke:):):)

Autor: PiotrekPat  godzina: 08:36
No to zaczynamy wchodzić w zakreesy gdzie zaczyna sie opłacać elaboracja śrutowej. Fantastyczne. Z kulową sie udało i jest duzo taniej to i ze śrutową się może udać.

Autor: Bukiet  godzina: 17:23
Efekt takich podwyżek będzie jeden;koniec strzelectwa myśliwskiego.Jeżeli takie podwyżki cen amunicji, są wymuszone nowymi cenami poszczególnych elementów naboju,to czarno to widzę.DB

Autor: Gorc  godzina: 22:05
Wielka szkoda, wielu młodych myśliwych co świeżo zarazili się pasją strzelania będą musieli się ograniczyć do sporadycznych wypadów na strzelnicę, powód oczywiście kasa. Ja sam wybiorę tylko niektóre zawody na których może będę oczywiście bez wcześniejszych treningów. Mam nadzieję że te negatywne prognozy drogiej amunicji na krótki są krótko terminowe.