Wtorek
01.04.2008
nr 092 (0975 )
ISSN 1734-6827

StrzelectwoTemat: Zawody

Autor: Czech2  godzina: 08:37
Uczestnicy walą drzwiami i oknami - to prawdopodobnie ze wzgledu na opłaty związane z obsługą zakwaterowania - 5pln ( kino !!!!!! ) i braku wśród sponorów Firmy Szuster ( nastąpiła obraza majestatu ??!!!! ) a ile atrakcji !!!!!! z rozrzewnieniem otworzyłem stronę zawodów z Osia i łza się zakręciła w oku. Może nie uzgodniono tych zawodów z PSSP ???

Autor: iwona  godzina: 09:14
Dla przypomnienia : ,,Cel i uczestnicy imprezy Integracja kontaktujących się przez Internet myśliwych, stażystów, sympatyków łowiectwa i ich rodzin. Wyłonienie mistrzów portalu www.lowiecki.pl w strzelaniach myśliwskich. Popularyzacja strzelectwa wśród użytkowników portalu www.lowiecki.pl Zademonstrowanie jedności celów użytkowników portalu "Łowiecki", przez wspólną akcje charytatywną.. '' i jeszcze jedno : Firma SZUSTER , która w tym roku nie sponsoruje nagród na zawodach, zadeklarowała już przedmioty do licytacji na cel charytatywny o wartości ca 10,000 zł., a oczekujemy, że inni sponsorzy również nie przejdą obojętnie wobec tych czterech sierot i dzięki ich oraz uczestników zawodów zaangażowaniu, dzieciakom zostanie w pełni urządzone mieszkanie. '' Z rozrzewnieniem otwieram stronę pierwszych zawodów forumowych w Toruniu-Glinkach. DB

Autor: Czech2  godzina: 10:00
To przypomnienie to po co? A jeżeli chodzi o Firme Szuster to jestem tylko ciekaw co się stało, że zawody forumowe stały sie niegodne szyldu firmy tym bardziej że jak zawsze Szanowny Pan Krzysztof stanął na wysokosci zadania ofiarowując niebagatelną sumę na cele charytatywne i chwała mu za to. Można a nawet trzeba było umieścić logo firmy na stronie zawodów z samego sentymentu i życzliwości. Twarde reguły rynkowe zwyciężyły?

Autor: Redakcja portalu  godzina: 13:58
Dla Kolegi Czech2 to kino, bo z rozrzewnieniem wspominane zawody w Osiu, które kosztowały taniej. Ceny są takie jakie daje się w danym miejscy wynegocjować. A te 5 zł. od osoby może w Osiu były ukryte w cenie ryczałtowej, ale w Ciechanowcu wszystko jest jawne. Jeżeli organizacja zawodów dla osoby z zakwaterowaniem wymaga większego zaangażowania organizacyjnego, niż dla osoby, która zakwaterowania nie potrzebuje, to czy wszystkich obiążać po równo, czy właśnie różnicować, w zależności od usług, które uczestnikom się zapewnia? KAŻDY narzut zebrany od uczestników zawodów wraca do nich, bo zostanie wydany na uatrakcyjnienie zawodów. Ani gospodarz zawodów Iwona, ani nikt z redakcji nie otrzymuje nawet 1 złotówki za swoje prace organizacyjne i każda złotówka zebrana od uczestników wydana zostanie właśnie na ich rzecz. Czy to też kino?

Autor: SERGIO  godzina: 21:43
Dla k. Czech2 wszystko kino - czeskie , nie podoba się mu PSSP , organizacja zawodów Portalowych i inne rzeczy... Nie widać twoich wyników na zawodach ,masz tam pary wątków z ironiami i pretensjami do wszystkich .... Jesteś młody szczygle, kupujący szafy do broni ,zaczynający polować ,ą bierzesz się pouczacz tu ludzi , którzy mają dziesięcioletnie doświadczenie w łowiectwie i strzelectwie myśliwskim , w organizacji zawodów i imprez i stowarzyszeń. Pokarz siebie , co się chowasz i nic nie napiszesz skąd ty taki śmiałek ? Ni imiona ni nazwiska ,ni telefonu ,ni z jakiego kola- incognito!!!!