Poniedziałek
09.11.2009
nr 313 (1562 )
ISSN 1734-6827

StrzelectwoTemat: Trap i skeet  (NOWY TEMAT)

Autor: joy  godzina: 15:17
Drodzy koledzy i koleżanki. Od dłuższego czasu zastanawiam się szukam czy gdzieś odbywają się zawody tylko w konkurencji trap i skeet. A jeśli tak to gdzie i co trzeba zrobić by w takich zawodach wystąpić? Dziękuje i Darz Bór.

Autor: loftką _go  godzina: 19:16
o myśliwskich nic mi nie wiadomo , jest jednak strzelectwo sportowe i tam jak najbardziej, z tym że nie strzela się trap i skeet w jadnej konkurencji, a są to oddzielne konkurencje : trap 125 ,skeet 125, doubl trap 150, jest też konkrencja trap 10 dla wyczynowców no powiedzmy mniej wyczynowych.

Autor: joy  godzina: 19:27
czy wiesz kolego czasem jak sie do tego zapisać bo nic nie moge znalesc w internecie za bardzo na ten temat?

Autor: Janos  godzina: 20:16
Federacją odpowiedzialną za trap i skeet sportowy jest PZSS (pzss.org.pl/) , ale żeby wystartować w lidze trzeba posiadać ich dokumenty które dużo kosztują. Na szczęście niektóre kluby organizują zawody i nie wymagają żadnych papierków, a tylko chęć strzelania. Nowością w Polsce jest Universal Trap który podlega pod PSSP (parcour.pl/). Jest to bardzo ciekawa konkurencja wymagająca trochę wyobraźni. W przyszłym sezonie będzie trochę organizowanych zawodów.

Autor: joy  godzina: 22:38
Dzięki za informacje. Jeśli chodzi a parcur to bardzo ciekawa dyscyplina. Ale wciąsz chodzi mi po głowie trap. Jesli ktos by wiedział jeszcze coś na te ten temat to prosze o odpowiedz.