Poniedziałek
25.01.2010
nr 025 (1639 )
ISSN 1734-6827

StrzelectwoTemat: Broń do strzelań precycyjnych?

Autor: MAK  godzina: 10:23
Kolego kamel Możesz podać mi do siebie jakiś numer tel. stacjonarnego?

Autor: szunaj  godzina: 11:01
maho, ukrainiec dostal pozwolenie na prace jako piekarz, a otworzyl sobie "cicha" przychodnie dentystyczna. Plomba kosztowala 30zl, a jako fotela dentystycznego uzywal fotel od samochodu, nawet nie ze sportowego. link (www.youtube.com/watch?v=AHPxtpUiv-A)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:10
szunaj Wybrał Lubelszczyznę bo był głupi! Tu go szybciorem wynypali i zaobrączkowali. W Trójmieście by się zgubił i robił kasiorę. Bardzo brzydko jest ponizać mieszkańców tylko latego, że zamieszkują region przez ciebie nie szanowany! Poczytaj ilu zacnych i sławnych ludzi związanych było z Lubelszczyzną.

Autor: szunaj  godzina: 15:51
Sorry, ale ostatnio dajesz duzo przykladow z Lubelszczyzny i wszedzie widac glupote, wiec jak zobaczylem ten program, to od razu skojarzylem z toba. Jak juz napisalem, nie rozwijalem dalej tematu poniewaz mam kilku dobrych znajomych z tych stron. A swoja strona kazdy region ma cos. Pomorzanie to Krzyzacy, Lodzianie to niewiadomo co - mieszkali tam Zydzi, Rosjanie i Niemcy, a mysle, ze jeszcze kilka nacji. Slazacy - 20-to procentowi, Warszawiacy - cwaniacy itd. Byles w wojsku, wiec mozesz wiecej na ten temat powiedziec. Zostanmy jednak w temacie. Kolega MAK sie odnalazl, ale nie chce sie wypowiedziec, czy podejmie sie wykonania gwintu.

Autor: tomaszekT.  godzina: 21:12
Zastanawiam się czy nacinanie gwintu po obróbce cieplnej(termicznej) to odpowiedni moment. Wiatrówki to inna bajka ale większość sztucerowych luf dobrych producentów ma twardość zbliżoną do twardości narzędziowej . Czasami wywiercenie otworów po montaż w zwykłej CZ jest dla rusznikarza sporym wyzwaniem a skracanie lufy blaserowskiej kosztowało p.Łuszczka kilka noży tokarskich. Dopiero węglik spiekany sobie poradził.