Poniedziałek
02.08.2010
nr 214 (1828 )
ISSN 1734-6827

StrzelectwoTemat: broń

Autor: argus  godzina: 10:02
czy ktoś wie kto strzela z czołówki powszechniaków lub mistrzów z beretty 686 e sporting??? i czy można zamontować muszkę pośrednią ???

Autor: mathias  godzina: 11:19
I tu własnie jest jedna z przewag Browninga ( :-) ) , gdzie muszkę posrednią dostajesz w standardzie... Ale do każdej broni załozy ci to rusznikarz bez problemu. Co do Beretty - nie kojarzę , kto z czego strzela , chyba , że chcesz , zebym wymienił który z czołowych zawodników strzela z Browninga , bo to wiem :-). Zasada jest jedna - kazda broń trafia ( a tym bardziej jedna z tych dwóch wymienionych ) , jak sie jej nie przeszkadza... A reszta to kwestia kombinacji gustu , składu , przywiazania do marki , ceny etc... Pozdrawiam DB

Autor: pios (BT)  godzina: 11:27
Jacku - winchester (ale w sumie to też browning) ma w standardzie muszę pośrednią... PS. Gratuluje złota :-)

Autor: jany  godzina: 12:16
Argus polecam Berette 686 Sporting mam taka od ponad 2 lat !z tej broni spokojnie wyrzucisz jakieś 80 tys kulek potem trzeba będzie zmienić lufę ale podejrzewam ze zajmie ci to ze 20 lat :)!Alufa nowa to koszt 1000 euro!

Autor: Adrian89 (BT)  godzina: 12:23
Ad. Argus Zacytuję swój post sprzed roku: "...w zeszłym roku Browning zdobył: MPM, FL, KKKŁ ind., KKKŁ drużynowo, MPP, MP Kobiet Compak Sporting, MP Seniorów Compak Sporting, MP Juniorów Compak Storting. Z Browningów strzelają Zbigniew Grabałowski, Remek Włodarczyk, Botang, Paweł Załoga, Rafał Radwański i wielu wielu innych..." Już nie chce mi się szczegółowo analizować poprzedniego i obecnego roku, ale z tego co wiem na 100% to: MPM 2009 Browning kol. Isaryka, MPP 2009 Browning XS Patryka Gawła, MPM 2010 Browning XS Krzysztofa Szobera... Poza tym w zeszłym roku Remek Włodarczyk, także z Browninga, wystrzelał mistrzostwo Europy w konkurencjach śrutowych Combined Game Shooting. Z polskiego sportu(tegoroczne mistrzostwa Polska juniorów i młodzieżowców): mistrzostwo Polski juniorów w Trapie Miroku MK38, mistrzostwo Polski juniorów Double Trap Miroku MK38, mistrzostwo Polski młodzieżowców Miroku MK38... Przedwczorajsza liga w Piotrkowie: I i II miejsce Browningi. Więcej wyników nie chce mi się po prostu wypisywać. Pozdrawiam Adrian89 (BT)

Autor: argus  godzina: 20:18
w grudniu będę kupował bocka . pewnie zdecyduję 5 minut przed zakupem hehe. mathias dzięki za przekonywanie do browningów. hehe . sztucer na polowanie indywidualne mam browninga i pewnie ładnie by wyglądała szafa z jedną marką a nie jakiś miszung. może się umówimy na strzelanie w toruniu bym się czegoś nauczył od klasy mistrzowskiej!!!pozdrawiam

Autor: mathias  godzina: 22:16
Jak masz wakacje - dawaj do Poznania . Na jakiś czas zakotwiczyłem w Pyrlandii. Strzelnica klasa , ceny o połowę niższe niz w Toruniu , a i problemów z korzystaniem żadnych... Daj znać na priv . Wezmę XS'a i 425 , spróbujesz.... Po co Ci ta Beretta...:-)))) Pozdrawiam DB.

Autor: Janos  godzina: 22:37
To jest tak jak z Audi i BMW. Niektórzy wolą A3, a inni BMW 1. Obie firmy są dobre, ale filozofia konstrukcji jest inna. Na strzelnice brałbym berette... do lasu browninga ;). Odnośnie samochodów jestem zwolennikiem Audi, bo czegoś brakuje B.... ;)))