|
|
Czwartek
05.05.2011nr 125 (2104 ) ISSN 1734-6827 Strzelectwo Temat: luneta na strzelnice Autor: JareS godzina: 22:43 Ja polecam Swarovskiego Z6i 3-18x50 P z krzyżem 4A-i. Na 18-tu pięknie widać przestrzeliny w lisie i rogaczu, na 10 można strzelać dzika w przebiegu na pogrubione belki, także widać przestrzeliny. A cena jak cena zamiast dwóch lunet wystarczy jedna. Pozdrawiam DB. Autor: lzb godzina: 23:32 zobacz z czego strzelają najlepsy może przyjdzie refleksja? DB. |