Czwartek
05.05.2011
nr 125 (2104 )
ISSN 1734-6827

Strzelectwo



Temat: luneta na strzelnice

Autor: JareS  godzina: 22:43
Ja polecam Swarovskiego Z6i 3-18x50 P z krzyżem 4A-i. Na 18-tu pięknie widać przestrzeliny w lisie i rogaczu, na 10 można strzelać dzika w przebiegu na pogrubione belki, także widać przestrzeliny. A cena jak cena zamiast dwóch lunet wystarczy jedna. Pozdrawiam DB.

Autor: lzb  godzina: 23:32
zobacz z czego strzelają najlepsy może przyjdzie refleksja? DB.