Czwartek
24.01.2019
nr 024 (4925 )
ISSN 1734-6827

StrzelectwoTemat: Tłumiki dźwięku.

Autor: 28rafal  godzina: 00:30
Najgłośniej przeciwko innym krzyczą niektórzy myśliwi, którzy w tym wypadku cierpią na syndrom uszkodzonego tłumika.

Autor: Lesław  godzina: 14:48
Patryk daj sobie spokój. Jak czytam to niektórzy wiecznie mieli problem. Jak mieli starego zeiss-a made in ddr 4x32 to od czci i wiary osądzali tych co śmieli mieć lunetę 8x56. A już nie daj Bóg lunetę nastawą, no chyba że był to zeiss made in ddr 1-6x42. To samo było z automatami na zbiorówkach. Posiadacze śrutówek spazmów dostawali i to pieprzenie o braku etyki. I teraz mamy pieprzenie oczywiście tych co tłumiki znają tylko z filmów szpiegowskich. No to do tych co dbają o ciapatych dodajcie jeszcze Finlandię. "Pytanie o tłumik nie brzmiało: kiedy ogłuchnę tylko jak daleko słychać?" Ciekawe 28rafał, jak kupujesz auto to pytasz się jak szybko nim dojedziesz np z Krakowa do Warszawy czy jaki będzie komfort jazdy ? Jeśli piszecie o kitraniu i podobnych sprawach to może przestańcie mierzyć ludzi własną miarą.

Autor: skaflok  godzina: 15:45
Lesław dotknął "mritumu" sprawy. Wędkarze podchodzą jeszcze głupiej do tematu zakazów: dozwolony połów tylko na sztuczną muchę, zakaz połowu na przynęty zwierzęce, zakaz połowu na przynęty naturalne,zakaz........no to może radykalnie: zakaz połowu na przynęty skuteczne.

Autor: 28rafal  godzina: 15:55
Lesław ,,,,to nie moje pytanie "kiedy ogłuchnę tylko jak daleko słychać?" " mnie tłumiki nie ziębią,,nie grzeją. Tylko po co żebrać o nie strasząc głuchotą? Chcesz to kup, jesteś prawie wolnym człowiekiem w prawie normalnym kraju.

Autor: ogór  godzina: 16:05
Chyba pierwszy raz w życiu zgodzę się z tobą Lesławie -brawo trafiłes w sedno Tak na marginesie to z tlumnikiem miałem sporo do czynienia -wtedy nazywało się to PBS i było tłumnikiem z prawdziwego zdarzenia To że ktoś chce wprowadzić na rynek atrapy tłumników -i nachalny marketing zaczyna juz teraz to tak jak kolegę powyżej -ani mnie to ziębi ani grzeje -ja tego nie kupię

Autor: PatrykZG  godzina: 22:03
Lesław w sam punkt,brawo! Ogór,jednak taka atrapa na samej strzelnicy dużo daje,szczególnie jak się dużo czy nawet bardzo dużo strzela,i w koło to samo inni robią.

Autor: kriss/sieradz  godzina: 22:23
Mając lat kilkanaście czy dwadzieścia kilka czy trzydzieści kilka człowiek o tym nie myśli ale jak lat przybywa ciągle się słyszy w myślach - ale byłem głupi , że nie dbałem o zdrowie - a służbę zdrowia mamy jaką mamy. Młodsi Koledzy pamiętajcie: starość to mądrość ... i nie szpanujcie a ja mam nadzieję , że jeszcze troszkę pożyję :-)))