Czwartek
11.07.2019
nr 192 (5093 )
ISSN 1734-6827

StrzelectwoTemat: Okulary na strzelnicę

Autor: S.N.F  godzina: 09:22
Tu akurat ściemniasz i plagiatujesz. Zdjęcie jest moje. Z młodych lat ... Aż łezka mi się w oku zakręciła.

Autor: 28rafal  godzina: 10:12
S.N.F ,,,,matko ty moja! Druhu kochany! Nie poznajesz mnie? Ja to pierwszy z lewej Ty wtedy negocjowałeś dniówkę z tym grubym prezesem..

Autor: S.N.F  godzina: 12:35
Tyś to?

Autor: 28rafal  godzina: 12:47
A juści jam !!

Autor: S.N.F  godzina: 14:19
Ech... Piękne czasy. Brak ekologów, brak Opena, Kinga nie lansowała się w poczytnych periodykach w bykini tfu stroju sprzeciwiając się polowaniom. I stawki w nagance byly odpowiednio ustalane. Znaczy ja rozdzielam to co pozostanie po pokryciu moich zrozumiałych kosztów. Sprawiedliwie - bo jak widać przeżyłeś (choć jako jedyny) tę polówkę. Od razu wiedziałem, że ten mały Rafałek to twarda sztuka. Kromka chleba i kubek na wodę ze strumyka to była za duża stawka jak na ciebie. Tego zająca to ty zjadłeś?

Autor: 28rafal  godzina: 14:29
S.N.F ,,,,nie,,zająca to wyście zjedli ze szwagrem i Józkiem. Ty mi dałeś parówki do podziału dla naszej całej grupy. Wyszło po pół na głowę.

Autor: S.N.F  godzina: 18:39
Faktycznie... masz rację. Przypomniałem sobie. Szkoda, że u nas nie ma takiej tradycji jak u krewniaków naszych dalekich (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=Tf_mR1sGZoA) bo na tego kota też mieliśmy ochotę. No ale by nie było, że tylko ja mam starcze przypadłości - to tobie też szwankuje pamięć. Nie "Wyszło po pół na głowę." tylko dałem ci parówkę sztuk 1 (jeden). Taki rozrzutny to ja nie jestem i nigdy nie byłem by dawać liczbę mnogą. Co z nią zrobiłeś to już twoja rzecz. W każdym razie ty tu szwarnie piszesz a reszta naganki ... wiadomo co ... i gdzie jest ... Kwiatki, wąchanie korzonków itd dla niewtajemniczonych ...

Autor: S.N.F  godzina: 18:42
Ogólnie warto by było ten klip do kulinarnego naszego działu wrzucić ... Może jakieś nowe refleksje na temat przypraw i wykorzystania bobera się pojawią ... Jeden z ministrów by był zadowolony.

Autor: 28rafal  godzina: 19:09
A nam lewacy wciskają bajki o jakichś niewidzialnych bakteriach...:-)