Czwartek
07.05.2009
nr 127 (1376 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: PRAWO a'la "OSTOJA"

Autor: Qulwap  godzina: 05:18
Coś o stole i norzycach? Nie moja wina, że angażujesz swoją konkubinę, siostrę i matkę do swoich rozgrywek chorych ambicji! Sam o tym pisałes na forum - ale ja nie wycinam fragmentów postów aby preparować z nich pseudo dowody. Pewnie zaczniesz niebawe wciagac dzieci do swojej obsesji. A z koła mnie nie wywalono i na to przedstawiłem konkretne dokumenty tutaj: http://media.lowiecki.pl/zdjecia/opis.php?p=12461 - galeria "BŁAZEN OD ŁGARSTWA"

Autor: Piotr Waślicki  godzina: 10:29
Nie negując tego, co napisał Piotr Gawlicki - bo całkowicie się z nim zgadzam, to należy rozważyć czy pismo powiadamiające o wykluczeniu jest jedynym jakie wykluczony otrzymał po odbyciu WZ. Bo jeśli w innym piśmie doręczono treść uchwały wraz z uzasadnieniem to jest to tylko uzupełnienie wymogu statutowego o pouczeniu o trybie odwołania. W takim wypadku wymogi statutowe zostały spełnione i pismo jest "prawnie poprawne". Zakładam, że uprzednio WZ statutu nie naruszyło. Jeśli jest to rzeczywiście jedyna forma zakomunikowania treści uchwały , uzasadnienia i pouczenia o trybie odwołania - to oczywiście wymogów statutowych nie spełnia. Piotr Waślicki

Autor: jurek123  godzina: 11:24
Nożyce ,nożycach kolego redaktorze.

Autor: gekon  godzina: 12:51
A to nie Jana Cz., jako zakałę polskiego łowiectwa, z koła wykluczono?

Autor: gekon  godzina: 13:07
Taki to, jak z pisma widać, stan elokwencji znanego z arogancji na forum byłego instruktora ZO w Białej Podlaskiej i członka zarządu zagryzającego sie koła. Pomijam to "tykanie" na Pan. Ale pojęcia to, to nie ma, a jak usłyszy słuszną krytykę czy odwołanie to cały aparat PZŁ , z tym niesławnym biurem prawnym ZG zaprzęgnie do odwetu na krytykującym lub sie odwołującym. Ale, że Jurek123 nie wiedział?.......... A też krytyki nie znosi. Dzięki WIARUS za tekst, bo Tobie przynajmniej nie pyskują. Innego za takie same wyjaśnienie kliku seniorów by zakrakało, jako wroga PZŁ, co to na władzę podnosi rękę i ją należy obciąć. W Białej Podlaskiej, gdzie jak to dowcipnie napisał inny forumowicz, PZPR z ZSL-em nadal rządzi, tzw. władza okręgowa arogancji ma po uszy, ale znajomości prawa i kultury dużo mniej. Jak do ZK koła się dostanie taki Ędriu czy inny to napuszy się owszem, ale żeby dokształcić , z nic.

Autor: jurek123  godzina: 17:24
Dla pogłębienia tematu polecam wszystkim artykuł zamieszczony w ostatnim Łowcu na stronie 76 -77. Pozdrawiam

Autor: czarny flet  godzina: 20:02
Gdyby to Jana Cz. wykluczono, PZŁ powinien świętować. Ale nawet pismo do takiego szkodnika nie powinno być obrażliwe. Powinno być za to kompletne.

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 20:12
Łeeeee, po ostatnich wpisach rozumiem, że pismo jest w imieniu koalicji robotniczo-chłopskiej! Szkoda klawiatury i tak chłopaka zaciukają. Pozdrawiam