Środa
14.02.2018
nr 045 (4581 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: S1

Autor: Nun  godzina: 09:01
Ja w przeciwieństwie do ciebie wiem co piszę i o co mi chodzi twoje wypowiedzi to tylko koncert życzeń uhahaah popiszesz powalcujesz a życie idzie dalej :) za cieńki jesteś szanowny Panie. ,,Zmuszają nas do corocznego przystrzelania broni i co tu też veto. Mnie nikt nie zmusza do tej czynności, oprócz zapisu prawa,, CZYLI ZMUSZA USTAWA (taka sama która zmusi Ciebie do wymiany szafy) nie wykonaj tej czynności i nie popolujesz legalnie :) więc jesteś małym chłopcem ,który ze spuszczonymi portkami robi co mu każą ullalala bohater !!!! Taka z prawdziwego zdarzenia jak i TY i twoje wizje no tak szafy jak wino czym starsze tym lepsze a i uwierz mi oprócz Ciebie na świecie są osoby ,które wiedzą co piszą i obal jedyny argument w twoich wypowiedziach ,że inni to idioci :)

Autor: Artur1234  godzina: 10:31
Z Tobą, Nun, jest jeszcze gorzej, jak to pozornie wygląda. CZYLI ZMUSZA USTAWA (taka sama która zmusi Ciebie do wymiany szafy) Nunie, ani do przystrzelania broni, ani do wymiany szafy, nie zmusza „USTAWA”, tylko rozporządzenie. To po pierwsze. Po drugie, nikt tu nie namawia do nie nieprzestrzegania zapisów takich rozporządzeń, tylko do działań w kierunku zmiany zapisów konkretnego rozporządzenia, rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji. Ty w tym kierunku nie musisz nic robić. Z resztą, jak się domyślam, zupełnie się do jakiegokolwiek działania w tym kierunku nie nadajesz. Możesz spokojnie siedzieć sobie na pupie lub "pracować, zarabiać i wydawać". ...nie wykonaj tej czynności i nie popolujesz legalnie :) Pewnie i o tym nie wiesz, ale zarówno (nie)przystrzelanie broni, jak i (nie)wymiana szafy, nie mają najmniejszego związku z tym, czy dane polowanie jest „legalne” czy nielegalne. Tak ogólnie, Nunie, chętnie bym z Tobą podyskutował, ale jest jeden problem – nie bardzo wiem o czym można by z Tobą wymienić poglądy. Na jaki temat mógłbyś sensownie coś napisać.

Autor: Artur1234  godzina: 10:44
Artur, chętnie się przyłączę do listu, petycji. Masz jakiś plan? Rolniku, petycje to domena pani Diany Piotrowskiej i Przemysława Malca, bałwochwalców „najlepszego modelu łowiectwa na świecie”. Pisząc "Przyatakujmy" zarówno posłów, jak i właściwego ministra, miałem na myśli naturalne, indywidualne wystąpienia w sprawie zmiany zapisów rozporządzenia, a także grupowe, ale jeżeli już, to w ramach jakichś oficjalnych struktur, a nie „pospolitego ruszenia”.

Autor: Nun  godzina: 11:21
Zmusza to czy owo ale zmusza i musisz się podporządkować ,nie pisałem o legalności polowania ale zostałeś zmuszony do przystrzelenia broni i musisz to zrobić :) albo nie twoje ryzyko i nie pisz ,że coś tam w imieniu myśliwych ,bo to kłamstwo w imieniu i wymień nazwiska...... bo w moim na pewno nie i 85% myśliwych ,którzy są zadowoleni prawie z obecnego modelu :) Tak jest coraz gorzej twoje zaciećwierzenie sięga zenitu zwłaszcza ta bezradność i niemoc wobec jednego słusznego modelu :) poskaczesz ,poskaczesz popłaczesz popiszesz podzwonisz a karawana pojedzie dalej Arturku.

Autor: Artur1234  godzina: 11:25
"...nie wykonaj tej czynności i nie popolujesz legalnie :)" Taaa... "nie pisałem o legalności polowania" Ouuu... Oczywiście - pisałeś o krasnoludkach :-)

Autor: Artur1234  godzina: 11:29
"85% myśliwych ,którzy są zadowoleni" Skąd Ty wziąłeś te 0,85 x 120 000 = 102 000 ? Czyżby z tych sześciuset osób, zgromadzonych niedawno przed budynkiem Ministerstwa Środowiska, spośród których znaczną część stanowili etatowi pracownicy PZŁ oraz klakierzy wierchuszki? Gratuluję optymizmu oraz bujnej wyobraźni.

Autor: Nun  godzina: 11:37
Boli ,Boli bo ma boleć :) Z autopsji u mnie w kole 40 członków , 5 jest przeciw ,reszta za PZŁ :) oczywiści tak jak wielokrotnie pisałem w moim odczuciu z drobnymi ,kosmetycznymi poprawkami :) Poluję z kolegami około 10 myśliwych 1 jest totalnie przeciw jeden ,,mnie to wali,, innym się podoba polowanie za darmo :) my udajemy ,że płacimy oni udają ,że rządzą :) i tam ma zostać.