Wtorek
14.11.2017
nr 318 (4489 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Merytoryczny artykuł o próbie likwidacji branży futerkowej w Polsce.  (NOWY TEMAT)

Autor: ULMUS  godzina: 08:58
Dobry, merytoryczny artykuł o próbie likwidacji branży futerkowej w Polsce. Warto przeczytać (dziennik.lowiecki.plhttps://wpolityce.pl/gospodarka/366538-nasz-wywiad-jacek-podgorski-dyrektor-igr-zakaz-hodowli-zwierzat-futerkowych-to-rozwiazanie-ktore-wyraznie-godzi-w-nasz-interes-narodowy)

Autor: PiotrD  godzina: 09:13
Tylko szkoda, że p. Podgórski wmieszał w swojej wypowiedzi temat hodowli zwierząt futerkowych z aborcją...i że w ogóle wmieszał w ten temat swoje własny poglądy i sympatie polityczne. W tym momencie stracił jako niezależny ekspert. Niemniej kilkoma faktami, o których wspomina ten pan, rzeczywiście powinny zainteresować się organa ścigania. Piotr

Autor: ULMUS  godzina: 11:09
Dla czego szkoda? Meritum słuszne a nie poglądy i sympatie. Poza tym jak uciec od polityki skoro za likwidacją branży futrzarskiej lata jak wściekły PiSowiec Czabański i jeszcze lobbuje u Nadprezesa przedstawiając mu fałszywy obraz świata :)

Autor: kal69  godzina: 21:15
Pierwszy krok do zakazu jakiejkolwiek hodowli zwierząt. Goya powinien "kupować" mięso od zaufanych dostawców z kraju o którym mówić nie wolno za głośno, żeby nie zostać posadzonym o antysemityzm i podobne fobie. Idą święta, czekamy zatem na ptasia grypę i tanie kurczaki od wybawcow i dobroczyncow.