Czwartek
07.12.2017
nr 341 (4512 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Uwadze klakierów...

Autor: Jurekel  godzina: 00:39
Nie twierdzę, że nie przestrzegasz , pytam czy podpisałeś ? I Pytam czy polowałeś na piżmaki ?Nie sofizmatu jak to masz w zwyczaju przy kolorowankach .

Autor: Jurekel  godzina: 01:02
Przykładowo podobno TU uciekłem ? (forum.lowiecki.pl/read.php?f=21&i=124516&t=124516) Nawet głosu w tym TU nie zabierałem . . Jak mogę dyskutować o nieprzestrzeganiu przez Ciebie Statutu i po co ? Jakieś tu zabiegi erystyczne uprawiasz . Za chwilę zarzucisz mi, że to ja napisałem , że nie przestrzegasz i i uciekłem . Podpisałeś i złożyłeś wraz z innymi dokumentami , świadomie i dobrowolnie ?

Autor: Alej.....  godzina: 07:50
Artek, to jest czyta hipokryzja. Pisać możesz dużo, "papier" przyjmie wszystko, ale jaki jest koń widzi każdy. Nie tylko dobrowolnie należysz, ale całym swoim członkostwem budujesz siłę tej organizacji. Osobiście finansujesz jej działania i temu wszystkiemu dajesz swoją (za przeproszeniem) twarz. Choćby ja, jak myślę PZŁ, to widzę Artura (nawet nie jurkaela, tylko właśnie Artura123-ciego, albo 1234-tego). Nie tylko dobrowolnie Kolego wstąpiłeś (ba, jeszcze musiałeś przejść skomplikowaną procedurę weryfikacji na członka - stosowne, kursy, staż, egzaminy, badania..., opłaty, etc...) do PZŁ, ale i ...dobrowolnie możesz z niego wystąpić. I nikt nie może Ci tego zabronić! Artek, naprawdę jest gorzej niż się zdaje...