Piątek
09.02.2018
nr 040 (4576 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Starosta nie wykonał....

Autor: jaźwiec1965  godzina: 08:35
zielony ludek Nigdzie! I pewnie o to chodzi niektórym uzdrawiaczom, aby korzystając z pracy innych, w dobrze zagospodarowanym łowisku poszaleć kilka sezonów i do następnego przejęcia....

Autor: zwiorinx  godzina: 12:04
140 do 250 sztuk; co się stało? łowisko dobrze zagospodarowane, takie fantastyczne mysliwe a tylko 140 sztuk; czy nowi nakrecili sztucznie statystyke? musimy wszyscy pamiętać - jesteśmy tylko dzierżawcami, i jako tacy mamy takie prawa; jezeli nas gonią to musimy isc z dzierżawy "kropka"; mam nadzieje, że sąd ustanowi wyrok po mysli wojta;

Autor: Nun  godzina: 13:12
IGOR to jest nie możliwe :) (aby nie pisał) spaczonej psychy łatwo nie naprawisz :) lata leczenia. DB

Autor: atsap bez czerwonej kartki  godzina: 14:08
Nie wiem, czy wiecie, że starosta polował w Dianie i poluje w Ogarze.

Autor: pasat  godzina: 14:14
atsap..., czyli mamy rozumieć, że starosta polował w starym kole, a teraz poluje w nowym na tym samym terenie?? Innym odebrał ale sobie nie? To gdzie jest naczelny tropiciel nieprawidłowości, bo w innym temacie dużo krzyczał o patologii, jak ktoś komuś odbierał teren, by potem na nim polować! Dziwnym trefem tam był za tymi co im odebrano, a tu jest za tymi, co odebrali. Jedyne wytłumaczenie - jak się robi walcem pyr... pyr... pyr.... to się widzi tylko drogę przed sobą i nic wokół!

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 14:27
Jacy zdziwieni! A zabraniem obwodów przez Dianę Piotrowską i paru jeszcze pracowników i wielkich działaczy ZG PZŁ Kołu Łowieckiemu "Zlot" a następnie dorabianie legend o rzekomych winach koła (wcześniej wyróżnianego i bardzo dobrze ocenianego) nie bulwersowało??? Czyli jak władza zabiera porządnemu kołu obwody dla własnych potrzeb to w porządku - jak starosta goni patologiczne koło to be... Taka właśnie jest etyka działaczy PZŁ!

Autor: pasat  godzina: 14:40
Albo się jest za zabieraniem, albo przeciw a nie jak wiatr zawieje. To patologiczne i to wzorowe KŁ to wg jakich kryteriów - Pawluka? cyt. "Taka właśnie jest etyka działaczy PZŁ!" to ty jesteś działaczem PZŁ? To mnie zaskoczyłeś!

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 14:51
Jestem za sprawiedliwym traktowaniem spraw. Koło skandalizujące jak np. "Diana" - dyscyplinować. Koło dobre i chwalone jak np. "Zlot" nie zabierać obwodów dla pracowników ZG PZŁ bo to zwykłe chamstwo i nadużycie władzy dla własnych korzyści! Czyli patologia na samych szczytach władzy! Czy tacy mają robić reformy w PZŁ?

Autor: pasat  godzina: 15:17
Panie Pawluk, o to mi właśnie chodzi: nie zabierać obwodów dla pracowników STAROSTWA, bo to zwykłe chamstwo i nadużycie władzy dla własnych korzyści! Jak pan widzisz, mamy podobne poglądy, z tym, ze ty widzisz tylko tam gdzie ci pasuje, a ja wszędzie gdzie występuje!

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 15:35
Na temat zabrania obwodów Kołu Łowieckiemu "Zlot" przez nowo utworzone koło z Dianą Piotrowską, członkiem ZG PZŁ Jasińskim, dwoma radcami prawnymi ZG PZŁ i paru jeszcze pracownikami taki krytyczny nie byłeś! Nie chcesz także zauważyć, ze KŁ "Diana" ma w środowisku nieźle nagrabione a jeden starosta przy skali zaangażowania pracowników ZG PZŁ to mały pikuś! Starosta ni jak się więc nie przekłada na patologię w PZŁ!

Autor: MARS  godzina: 15:40
Tiaaa, wali hipokryzją na odległość....

Autor: pasat  godzina: 15:44
Patologia, to patologia, więc nie kombinuj.

Autor: MENTO  godzina: 19:04
Nun I G O R Największy przejaw głkupoty można zaobserwować tu (forum.lowiecki.pl/search.php?f=11&search=19973&globalsearch=1&match=10&date=0&fldauthor2=1) i tu (forum.lowiecki.pl/search.php?f=11&search=14843&globalsearch=1&match=10&date=0&fldauthor2=1). Prawda zabolała, kto normalny chwali się na forum łowieckim że "jeździ autem służbowym za 150 tyś" jak widać mój wpis trafił do tych co powinien.

Autor: MENTO  godzina: 19:04
Nun I G O R Największy przejaw głkupoty można zaobserwować tu (forum.lowiecki.pl/search.php?f=11&search=19973&globalsearch=1&match=10&date=0&fldauthor2=1) i tu (forum.lowiecki.pl/search.php?f=11&search=14843&globalsearch=1&match=10&date=0&fldauthor2=1). Prawda zabolała, kto normalny chwali się na forum łowieckim że "jeździ autem służbowym za 150 tyś" jak widać mój wpis trafił do tych co powinien.