Poniedziałek
23.04.2018
nr 113 (4649 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Lustracja porada

Autor: przemus401  godzina: 09:24
W katalogu owszem WOP jest, ale no nie popadajmy w paranoję. Co innego żołnierz odsługujący dwa lata, który poprosił o przyjęcie na zawodowego i stał się trepem w stopniu co najwyżej plutka, a po wielu latach starszego sierścia sztabowego, a co innego ja, który odsłużył swoje i nie pozwolił sobie nawet jednej belki przypiąć. Szkoda tylko, że nie udało mi się zastrzelić żadnego ruskiego agresywnego dezertera, który spieprzał z NRDowa, bo wtedy to został bym bohaterem.

Autor: NowaEra  godzina: 09:36
Niestety ale zarówno w tym jak i w innych przypadkach regułą jest, że wrzuca się wszystkich do jednego wora, bez względu na to co robił, kim był, gdzie i jak długo służył. Tak samo jak z odbieraniem emerytur: Całe życie służył narażając życie dla wolnej Polski, ale co z tego jak załapał 1 czy 2 dni w służbach PRL - no i emeryturka dla takiego CIACH i po sprawie

Autor: pasat  godzina: 09:51
Przemus401, napisz jeszcze jedno takie zdanie / a może już to wystarczy/ "Szkoda tylko, że nie udało mi się zastrzelić żadnego ruskiego agresywnego dezertera, który spieprzał z NRDowa, bo wtedy to został bym bohaterem." a dzięki "sygnalistom" pozbędziesz się pozwolenia na broń. Baw się tak dalej.

Autor: azil II  godzina: 10:19
"no i emeryturka dla takiego CIACH i po sprawie" (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=Qm53AawigwA) A kto się zgodzi by taki "służbista" wszedł do obcego domu i z lodówki "wyprowadził" flaszkę z zakąską, a z garażu samochód oczywiście bez zgody właściciela i bez "rekompensaty" za to co "wyprowadził" ? NowaEra ...., możesz się na to godzić, lub tak się zachować. Ciekawy jestem jak się to dla ciebie- wchodzącego do obcego domu skończy.... To się niczym nie różni od BEZPRAWNEGO "otrzymywania" z gara który nazywa się "składki emerytalne". Dla mnie to są ZŁODZIEJE ! Czy komukolwiek z płacących na swoją emeryturę powiedziano iż "Ty wiesz iż z Twojej składki opłacimy jeszcze sługusów sowieckiego systemu" ?

Autor: ogór  godzina: 11:40
ten ruski to miałby chyba nie po kolei w głowie uciekać w tę strone :):):):):)

Autor: NowaEra  godzina: 13:03
azil II odnoszę wrażenie, że mnie nie zrozumiałeś. Chodziło mi o takie przypadki (nszzp.pl/aktualnosci/onet-legendarny-policjant-walczy-o-emeryture/) , których jest mnóstwo. ps. a tak na marginesie to jak słyszę różnego rodzaju opinie i poglądy Cejrowskiego to zbiera mnie na wymioty.

Autor: azil II  godzina: 13:49
Przecież ten facet o którego "życiorys" załączyłeś to nie problem. Do sądu i po sprawie............., tylko sędziów trzeba..... za Cejrowskim ......."wszyscy ...." Więc przede wszystkim sędziów, prokuratorów, adwokatów ...... NOWYCH....... i "samo" się ułoży, a nie wymianka Blocha na Jenocha i darcie czegoś tam... Dajcie mu szansę ........ Dajcie mu szansę ........ Dajcie mu szansę ........ Dajcie mu szansę ........ Kiedy na wymioty. to na wymioty, a kiedy rzeczywistość , to rzeczywistość..........