Poniedziałek
23.04.2018
nr 113 (4649 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: "Polak myśliwemu wilkiem"  (NOWY TEMAT)

Autor: Artur123  godzina: 16:26
Polak myśliwemu wilkiem (dziennik.lowiecki.plhttps://www.salon24.pl/u/losek/860986,polak-mysliwemu-wilkiem) Bardzo interesujący tekst. Polecam go z czystym sumieniem.

Autor: Artur123  godzina: 16:35
Niemniej, gdy raz jeszcze czytam jego zakończenie: „Krótko mówiąc, dziś regulacja pogłowia zwierzyny łownej odbywa się dla państwa i społeczeństwa – bezkosztowo. Jeśli zabierze się za to wszystko państwo, to nie będzie nic lepiej, ale za to na pewno drożej. Jest niezwykle nierozsądne zmieniać zasady gospodarki łowieckiej w Polsce tylko dlatego, że politycy rządzącej partii nie lubią myśliwych. Zmiany zaproponowane przez Prawo i Sprawiedliwość najpewniej opiszę szczegółowo w następnym tekście. Dziś tylko powiem, że obserwując obecną władzę muszę z przykrością stwierdzić, że zamiast naprawy tego, co naprawy wymaga, Prawo i Sprawiedliwość zabrało się za niszczenie tego, co działa dobrze. Ale o tym – jak wszystko pójdzie dobrze – napiszę szczegółowo za dwa tygodnie. Dziś tylko chcę jeszcze raz podkreślić, że jesteśmy modelowym przykładem udanego współistnienia ludzi i naturalnej przyrody, jesteśmy państwem o wyjątkowej bioróżnorodności właśnie dzięki myśliwym”, umieram z ciekawości. Już się nie mogę doczekać. „...nie będzie nic lepiej, ale za to na pewno drożej. Skąd ja to znam? Gdzie to już czytałem :-)?

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 20:09
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.