Czwartek
14.06.2018
nr 165 (4701 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: warchlaki

Autor: 28rafal  godzina: 04:46
Eloster,,,, pomyliłeś się pisząc: ETYKA MYŚLIWSKA.Taki zlepek słów w polszczyźnie nie istnieje. Znalazłem prawidłową wersję tego pustosłowia. " 0,1DZIKAETYKA" Słowo to oznacza 8 wspaniałych i kochanych maluszków na obwód. Czuję przez skórę, że jako etyczny myśliwy będziesz w czołówce kołowych wilków rozwiązując ostatecznie kwestię dzikowską.

Autor: taczar  godzina: 14:01
28rafal pisze; "ETYKA MYŚLIWSKA .Taki zlepek słów w polszczyźnie nie istnieje. " ......w polszczyźnie może nie, ale w głowie Eloster'a i mojej już tak....... DB.

Autor: Eloster  godzina: 14:31
28rafal – żal mi Cię, że masz takie podejście. Przykro mi też, że masz takich ludzi w swoim otoczeniu. W moim kole nie istnieje problem strzelania loch. Nie ma „przez przypadek”, "mały dziczek na użytek własny” i innych mogących budzić jakiekolwiek wątpliwości przypadków. Dość podobnie wygląda sytuacja w zaprzyjaźnionych kołach. Jeśli o mnie chodzi, to w tym roku nie mam strzelonego dzika i nie bardzo znajduje siebie w roli pogromcy dzików. Zacznij od głębokiego przemyślenia własnej postawy i nie sądź innych po sobie.

Autor: 28rafal  godzina: 14:32
taczar ,,,więc dylemat moralny gotowy.

Autor: 28rafal  godzina: 14:38
Eloster ,,,dziękuję za cenne rady. Zazdroszczę życia w krainie szczęśliwości. W chwilach wolnych polecam sięgać tam gdzie wzrok nie sięga.

Autor: taczar  godzina: 14:52
28rafal - nigdy nie czułem się "wystarczająco dobry" żeby wdawać się w głębszą dyskusję z Tobą....:) - więc niech tak zostanie nadal...:) Pozdrawiam serdecznie. Darz Bór.

Autor: 28rafal  godzina: 17:38
taczar ,,,również serdecznie pozdrawiam, ten uśmieszek na końcu jest szczery.W swoim składzie nie zawiera zakłamania i innych toksycznych polskich dodatków. :-) :-)