Poniedziałek
06.08.2018
nr 218 (4754 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Nęciska

Autor: zwiorinx  godzina: 08:20
Czuje arturo sarkazm w Twoich słowach. Wskazuje tylko na pauperyzacje przyzwoitości większości myśliwych. Nigdy przenigdy nie zabranialem wejścia na necisko, które założyłem. Zawsze natychmiast informowalem gospodarza obwodu o założeniu karmowiska. Można to sprawdzić nie chowam się za pseudonimem. Moje dane na forum są jawne. Poza tym asf i wilcza działalność nastawily mnie negatywnie do tego typu polowania. Wszystkie ambony dopóty jest taki system lowiecki w Polsce, należą do dzierżawcy. Jeszcze na razie nie mogę nim być. Mam nadzieje, ze niedługo.

Autor: trucizna  godzina: 09:15
gregorianin To do kogo masz człowieku pretensje ? Sami sobie zgotowaliście ten los . Jeżeli jest was jakaś większa grupa możecie próbować tępić ten syf Ja mogę ci jedynie współczuć takiego koła, a przede wszystkim członków którzy do niego należą . Mało tego . Jeżeli ZK to tępaki, KR słupy to pamiętaj, że nic się nie zmieni .

Autor: Miłosz7  godzina: 20:24
Ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji, żeby z moich dwóch nęcisk utrzymywanych z moich pieniedzy, bez mojej zgody mogli korzystać wszyscy członkowie koła. O wybudowanych ambonach tez z własnych środków nie wspomnę. Mowa o ambonach - czatowniach ocieplonych z okienkami na ktorych można spędzać całe noce nawet zimą. Teren górski. U nas jest normą, że myśliwi mają swoje ambony i nęciska i nikt nikomu nie wchodzi w drogę.

Autor: Artur123  godzina: 20:38
U nas jest normą, że myśliwi mają swoje ambony i nęciska i nikt nikomu nie wchodzi w drogę. O-czywiście :-) I tak trzymajmy. Do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej :-) Uwielbiam taki model :-) Wręcz piękny, prawie amerykansky :-)

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 20:47
Panie Miłosz … Nie będę ironizował jak Pan Artur …. bo sobie pomyślałem że i tak niewiele zrozumiesz . Wybrzmiewasz jak poeta i dramaturg, przedstawiciel futuryzmu. Partia i Lenin – bliźnięta-bracia – kogo bardziej matka-historia ceni? Mówimy – Lenin, a w domyśle – partia, mówimy – partia, a w domyśle – Lenin. Źródło: Nasz marsz - Włodzimierz Majakowski… Po takich wpisach i mnie się chce zmiany ‘’modela’’ .

Autor: Miłosz7  godzina: 20:54
No to zmieniaj :)

Autor: mokrzec  godzina: 22:22
Temat jest istotny i warto go poruszyć. Generalnie prywatne nęciska to patologia w czystej postaci. Wystarczy postawić sobie ambonę i sobie sypać żeby sobie polować w najbardziej atrakcyjnym miejscu w obwodzie gdzie a reszta kolegów won gdzie indziej. Chyba, że któryś z kolegów padnie na pysk i grzecznie poprosi. Najlepszym rozwiązaniem jest wyznaczenie nęcisk ogólnodostępnych zaopatrywanych na koszt koła.