Poniedziałek
22.10.2018
nr 295 (4831 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Pismo p. Małgorzaty Golińskiej

Autor: faun.of.king  godzina: 09:22
Pani poseł M. Golińska znana jest nie od dziś od wstrzemięźliwości w słowach tu dochodzi jeszcze wstrzemięźliwość w pismach. Ale nie dopuszczalne jest gdy ktoś taki jak pani minister nie zna prawidłowej nazwy Polskiego Związku Łowieckiego tym bardziej że nadzoruje jego funkcjonowanie. Chyba że powstała w między czasie inna organizacja łowiecka o której jeszcze się nie dowiedzieliśmy , może ktoś powie coś więcej na ten temat bo on wydaje się bardzo interesujący.

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 11:40
"nie dopuszczalne jest gdy ktoś taki jak pani minister nie zna prawidłowej nazwy Polskiego Związku Łowieckiego tym bardziej że nadzoruje jego funkcjonowanie". O czym Waść prawisz? Jaka jest... nieprawidłowa nazwa Polskiego Związku Łowieckiego?

Autor: karlik  godzina: 12:49
Zapewne miał na myśli, że na rozdzielniku zamiast PZŁ jest PTŁ. Będzie jednak tak, jak już ktoś napisał wcześniej, że w rozdzielniku nie ma PZŁ, bo to pismo wyszło właśnie od nich. Chyba?

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 12:54
Podzielam pogląd. Nawiasem mówiąc, PTŁ to... powstałe prawie dwa lata temu stowarzyszenie Polskie Towarzystwo Łowieckie (www.ptlowieckie.pl/). Można? Można. Jak się jest zdeterminowanym to wiele można :-). Gdyby było więcej takich stowarzyszeń, byłoby o wiele łatwiej.

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 13:11
Fajnie, że w końcu także ministerstwo zauważyło istnienie tego stowarzyszenia.

Autor: Nathan Forrest  godzina: 14:59
To sie kurde mnozycie?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 15:23
Nie "chyba" a na pewno! (www.lowiecki.pl/prawo/ustawa/pismo_ZG_24_09_2018.pdf)