Poniedziałek
11.02.2019
nr 042 (4943 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Uzasadnienie o ilość jednostek broni

Autor: Lesław  godzina: 08:45
"...Uważam , że nie powinno być administracyjnych ograniczeń..." - Andiz2 wskaż mi w ustawie gdzie zapisane jest ograniczenie ilości jednostek broni ? "Mdhunting kolego weś zadzwoń gdzie trzeba .Mają tam twój kwit. Zapytaj co jest nie tak? Dlaczego odmowa? Przepis jest jeden dla wszystkich. Napewno dostaniesz pozwolenie jak spełniasz wymogi." Leonsjo wskaż mi ujednolicony, jedyny wzór wniosku o wydanie decyzji na x jednostek broni akceptowany przez wpa w całym kraju. I na pewno dostanie jak spełni wymogi. Tylko czyje wymogi, ustawowe czy wymyślone przez pracownika wpa ? Od dawna wiadomym jest iż wpa mają robić wszystko aby broni w rękach obywatela było jak najmniej. Wystarczy wejść sobie na bron.iweb.pl i poczytać o pomysłach poszczególnych wpa. Jak pokazuje życie co wpa to inna interpretacja tej samej ustawy.

Autor: labul  godzina: 10:27
MDhunting wrzuć skan wniosku. Szkoda się rozwodzić ,pisać, jak nie można zapoznać się coś tam napisał ? Na czas obecny stawiam, po twojej stronie błąd.

Autor: labul  godzina: 11:09
Redakcja portalu-,,Sugerujemy żądanie od policji wydanie decyzji, a nie pouczeń, co zrobić. " Odpowiedź policji następuje w formie decyzji ( tak lub nie, a nie pouczeniem). MDhunting nie załączając skanów , robi tylko dym.