Czwartek
11.07.2019
nr 192 (5093 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Nie dla wpisania kultury łowieckiej na Krajową listę niematerialnego dziedzictwa  (NOWY TEMAT)

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 16:59
"Nie" dla wpisania polowań na listę tradycji UNESCO (dziennik.lowiecki.plhttps://wolnemedia.net/nie-dla-wpisania-polowan-na-liste-tradycji-unesco/): "Ponad 40 tys. osób podpisało się po(d) petycjami przeciw wpisaniu kultury łowieckiej na Krajową listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego. List protestacyjny w tej sprawie złożyła także grupa naukowców. 10 lipca 2019 r.".

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 17:05
"W (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/search/top/?q=zdrojewski&epa=SEARCH_BOX)niosek o wpisanie kultury łowieckiej na krajową listę dziedzictwa kulturowego został skreślony wczoraj z porządku obrad Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Pod budynkiem akcja Niech Żyją, Zdrojewski na ręce Dyrektora Generalnego MKiDN przekazał listę tysięcy podpisów przeciwko wnioskowi NRŁ. Kilkadziesiąt osób z transparentami. Od wpłynięcia wniosku nie ma dnia, by jakieś medium nie napisało czegoś krytycznego o wniosku, nie obsmarowało myśliwych i kultury łowieckiej. Na portalach informacyjnych publikowane są wprost teksty Zdrojewskiego i innych aktywistów".

Autor: jeager  godzina: 18:00
Polska to chory, dziki kraj. Oszołomy rządzą a ekofioły im wtórują. Marnie to dla nich się kiedyś skończy.

Autor: WIARUS  godzina: 18:56
Kolejne... mydlenie oczu (www.lowiecki.pl/forum/read.php?f=15&i=153138&t=153138)

Autor: ogór  godzina: 20:47
Ciekawe czy wykluczanie i gnojenie ludzi metodami esbecko mafijnymi także zostanie wpisane na liste dziedzictwa kulturowego ? jako niezbędny element łowiectwa jak twierdzą co niektórzy

Autor: Alej.....  godzina: 21:58
Dokładnie. Nie ma już czegoś takiego jak kultura łowiecka - jest tylko pezetełowska.