Wtorek
13.08.2019
nr 225 (5126 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Rolnik o ASF  (NOWY TEMAT)

Autor: Opechancanough  godzina: 13:42
Tutaj. (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/eyPXzgHqkwE)

Autor: Opechancanough  godzina: 14:13
Czy PZL zwiekszy odstrzal dzikow czy dalej bedzie planowal populacje? A moze sie dziki przejadly i macie dosc miesa dzika, a plowa tylko w glowie?

Autor: Opechancanough  godzina: 16:03
Koniec z planowaniem - wszystkie metody powinny byc dozwolone! (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/kJ27G6SCFGw)

Autor: Opechancanough  godzina: 16:09
By latwiej liczyc dziki! - pod filmem (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/8H25AdWusp8)

Autor: Opechancanough  godzina: 16:16
257 sztuk w 7 miesiecy!!!To skuteczna metoda, ktora moze wesprzec mysliwych w walce z ASF, bo sami nie daja rady w swoich za wieeelkich obwodach lowieckich. (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/wCSb31RNSno) Ile wydano na loty politykow.Moze warto pomyslec i pomoc rolnictwu oraz lowiectwu. Jedna pulapka na obwod! Takie pulapki obslugiwaliby rolnicy, zas mysliwi dokobywaliby by odstrzalu na telefon! Pulapka wedrowalaby po polach rolnikow, wg. zapotrzebowania, od gospodarstwa do gospodarstwa.

Autor: Stetu  godzina: 17:24
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: S.N.F  godzina: 20:11
Ołpenie... o Ołpenie ... Wzywam cie Jeśli jesteś prawdziwym Polakiem - to wpadnij tu do Polszy przysłużyć się krajanom rolnikom w walce z ASF-em. Bo te twoje setki tu wpisów są jak pierd - chociaż szybko ulatuje to smród w pamięci zostaje. A wraz z nim, poczucie złego miejsca i źle spożytkowanego czasu. Jeśli masz więc w sobie chociaż krztynę miłości do Ojczyzny, widzisz potencjał tłumiony w narodzie który TY Wodzu swym zachowaniem i przykładem tu w kraju tak zniewolonym możesz wzbudzić a nawet wzniecić - to przybądź i poprowadź ... przykładem realnym - a nie płytkim i tak pustym, wręcz śmiesznym bo wirtualnym... W innym wypadku (za Stetu) " większość " będzie miała " cię za ..." W te trzy kropki wstaw co miał na myśli Stetu.

Autor: Opechancanough  godzina: 20:33
"Wiekszosc"? Zabawny jestes. Ty& Co.Probujesz znowu zmieniac temat robiac prywatne wycieczki z podtekstem. No, coz natura bierutowska w PZL wiecznie zywa.Zdrowko. PS Twoje i tobie podobnych zdanie mam w ..... .😀 A w Polsce bywam regularnie.

Autor: Mark - 2  godzina: 20:38
No nareszcie, pokazałeś "wodzu" swe prawdziwe oblicze. A jak ci pisali już dawno temu że i ciebie większość tu ma w de........., to nie docierało, może w końcu dotrze i będzie tu względny spokój. :))

Autor: Stetu  godzina: 20:39
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: Opechancanough  godzina: 20:41
Nie rzecz o mnie a o ASF i Rolnikach, ktorych wielu z was traktuje z wyzszoscia, choc na ich polach polujecie. Mysle, ze to sie w koncu zmieni.

Autor: Mark - 2  godzina: 20:52
"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna". - Mikołaj Gogol

Autor: Stetu  godzina: 21:16
Pisz na forum dla rolników. Daj im wsparcie w walce z ASF i PZŁ