Środa
09.10.2019
nr 282 (5183 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: "SPÓR O KSIĄŻKĘ"

Autor: Placek  godzina: 09:40
Spór o książkę ? czy bardziej o kontrolę nad książką ? Wprowadźcie sobie książkę elektroniczną, wówczas wszystkie wasze problemy znikną. Jeśli tzw prezes będzie przeciw książce elektronicznej, to wymieńcie także prezesa. Czasy się zmieniają, a mentalność ludzi pozostaje taka sama. Podobnie jest w zarządach kół, gdzie i ci sami prezesi zasiadają od dziesięcioleci na swych stołkach, niezdolni do podejmowania samodzielnych decyzji, niektórzy są nawet przekonani ze ziemia jest płaska a Internet to wymysł masonów i ciemnej mocy.

Autor: Lesław  godzina: 10:58
"Podobnie jest w zarządach kół, gdzie i ci sami prezesi zasiadają od dziesięcioleci na swych stołkach, niezdolni do podejmowania samodzielnych decyzji, niektórzy są nawet przekonani ze ziemia jest płaska a Internet to wymysł masonów i ciemnej mocy." Placek, no co ty. Taki prezes, oderwany granatem od koryta nagle się staje "obrońcą" uciśnionych, walczy z patologię i w ogóle on całe życie walczył z betonem w PZŁ, a w kole był kochany i wielbiony. No jest tu takich dwóch na forum bardzo mocno się udzielających.

Autor: cynik  godzina: 13:12
@Pirrastrostr@Lontrels Jesteś pewien ? Ja mam wrażenie, że jest dokładnie odwrotnie, ale niech się inni wypowiedzą.

Autor: Placek  godzina: 13:16
Lesław, W przypadku omawianej książki można zauważyć, że największy problem w tym kole to zdaje się prezes. Nie twierdzę, że wszyscy prezesi są niezdolni do podejmowania decyzji, ale gł. ci, którzy są przyrośnięci do stołków od dziesięcioleci. Przyznam Tobie rację, że dopiero po oderwaniu od koryta taki czy inny wieczny prezes staje się natychmiastowym reformatorem. Czyli morał z tego taki, iż kopniak w tyłek czyni cuda :-)

Autor: Lesław  godzina: 13:53
W sumie nie, ale pokazuje wartość człowieka. Książka elektroniczna eliminuje ten problem, przynajmniej w znacznej jego części. Czyli miejsca wyłożenia i dostępności do niej.