|
|
Wtorek
26.11.2019nr 330 (5231 ) ISSN 1734-6827 Wiedza i edukacja Temat: Prezydent Sopotu wyłącza wyłączone! Autor: Pomorski Łowca godzina: 09:44 Znaczna część Gdańska jest wyłączona z obwodów łowieckich. No i słusznie bo kto chciałby prowadzić gospodarkę łowiecką między blokami. Ale z racji dużej liczby dzików miasto ma zatrudnionych myśliwych, którzy owe dziki odstrzeliwują. Oczywiście odbywa się to poza prawem łowieckim na mocy decyzji administracyjnej. W zeszłym roku strzelili zdaje się 100 dzików. Rozumiem, że Pan Jacek Karnowski również chce mieć swoich myśliwych. Autor: waldek3006 godzina: 10:15 Mówimy o obwodzie łowieckim nr 69, wyjętym spod jurysdykcji PZŁ. Autor: MirekGrab godzina: 12:05 Pomorski Łowca A z jakiej to broni owi zatrudnieni myśliwi odstrzeliwują te dziki, bo chyba nie z takiej jaką mają w pozwoleniu? Autor: Mark - 2 godzina: 12:40 Nie bardzo rozumiem, o co tak naprawdę chodzi - czy ten prezydent postąpił wbrew prawu obowiązującemu.? Jeśli nie, to więc w czym problem - przecież od teraz zgodnie z prawem, to ta zwierzyna na tym terenie, to tylko i wyłącznie jego problem. Co np. mnie myśliwego to obchodzi, ja tam na "polowanie" się nie wybieram. A wam czego żal, tych paru dzików. :) Autor: broni godzina: 13:07 Tak czy owak, myslalem, ze jest madrzejszy. Pzdr.DB Autor: Lesław godzina: 14:52 "Nie bardzo rozumiem, o co tak naprawdę chodzi - czy ten prezydent postąpił wbrew prawu obowiązującemu.?" Mark-2 jak możesz zabronić polować na obszarze na którym nie wolno polować z mocy ustawy ? |