Wtorek
14.01.2020
nr 014 (5280 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: ważność legitymacji PZŁ

Autor: Włodas  godzina: 07:32
jaszczur, ja nikomu niczego nie wciskam, ja piszę jedynie, jak ja to widzę i koniec ! Nie chcesz nie płać, nie chcesz, nie wklejaj.... Twój mózg, Twoje ciało, Twój ból, czy radość i mnie to dynda...bez urazy oczywiście !! DB ! PS Jestem z tego gatunku, co niczego i nikogo się nie boi, a kieruje się zawsze swoją intuicją i nie leze, jak ciele za wszystkimi, bo tak trzeba ???!!!

Autor: Kolesław  godzina: 13:22
Panie Piotrze Gawlicki, A jeżeli ja przyjdę na polowanie zbiorowe z legitymacją członka PZŁ (legitymacja podrobiona) i będę chciał polować, to jak można zweryfikować czy jestem tym członkiem PZŁ czy nie jestem ? Jak ma to zrobić prowadzący polowanie ? Przecież w taki sposób (nie)kontroli to można robić niezłe przekręty.

Autor: 28rafal  godzina: 13:59
Kolesław,,,,musisz mieć jeszcze w tej legitymacji podrobiony znaczek... Faktycznie mamy plagę oszustów zgłaszających się na polowania.

Autor: Artur123  godzina: 14:06
Kolesław, na polowanie zbiorowe – załóżmy na to – w kole, nie przychodzi się z ulicy. Ktoś musi za takiego chętnego poręczyć. Ponadto – podaj choć jeden przypadek na przestrzeni ostatnich... pięćdziesięciu lat, kiedy to próbowano w ten sposób dokonać oszustwa. JEDEN! Prowadzący polowanie ma obowiązek „sprawdzić dokumenty uprawniające do udziału w polowaniu”, a nie „weryfikować czy jesteś członkiem PZŁ”.

Autor: Zaranek  godzina: 19:26
O czym ta dyskusja . załatwiam zawsze znaczek przed sylwestrem i problem z głowy. Ale jak widzę ze wszystkiego można zrobić problem.