Środa
08.04.2020
nr 099 (5365 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Mandaty wystawiane przez Policję

Autor: ULMUS  godzina: 10:37
28rafal żeby to była tylko zbiórka na tarczę , widzę tu raczej świadome działanie, hamujące rozwój gospodarczy w Polsce. Tarcza, przy zatrzymaniu i ponownym uruchomieniu systemu to jakieś drobne. Nie mówić o tym że w przypadku załamania się systemu konieczne jest wprowadzenie systemu dyktatorskiego i wcale to nie musi być kaczordyktator tylko ktoś lub struktura znacznie potężniejsza.

Autor: FMJ  godzina: 15:51
Każdemu przysługuje prawo odmowy przyjęcia mandatu i w przypadku cienia wątpliwości w tym zakresie powinno się z tego korzystać, szczególnie w tym zakresie. Niech sądy zostaną zasypane sprawami bezzasadnych wykroczeń.

Autor: Cyzio  godzina: 18:23
Eee tam Panowie dwa razy mnie policja zatrzymała pogadali wyjęli ,,tzw bloczek,, i spytałem co mi zrobią.Skończyło się na pouczeniu.Ludzcy policjanci. Papateczki do jajeczka.

Autor: wini  godzina: 20:11
Cyzio Zatrzymali jak szedłeś do pracy , lub wracałeś z apteki ? Czy o 2.00 rano jak wracałeś np. " z drugiej zmiany"? - od kumpla? Pozdrawiam DB

Autor: Cyzio  godzina: 21:39
A jechałem na działkę i wracałem.Oba inne patrole działka własna 6 km od domu. Papatki. ps ,,drugą zmianę kończę o 19 i po nockach 7 rano,, Papatki.