Piątek
22.05.2020
nr 143 (5409 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Jakie scenariusze ?

Autor: SPOKO  godzina: 06:50
P broni rozważamy sytuację domniemaną,która może wystąpić w jakimś kole. Zrąb lub łąka ok ale jak zapewnić pogodę min 14 dni później. Nawet jak załatwimy pogodę - pytanie brzmi - kto ma zwołać jak cały ZK zrezygnuje? Piszesz Pan parę tygodni - oby Pan się nie mylił.

Autor: Reset  godzina: 07:35
Spoko- pogodę to sobie trzeba zapewnić obecnie na min. 21 dni naprzód...;)

Autor: broni  godzina: 09:17
Ad.SPOKO WZ zwola ZO, pogoda nie jest problemem, plaszcze przeciwdeszowe, parasolki i ..... . gdyby to sie nie udalo, proponuje zbiorowe sepuku(domniemane)

Autor: Silwerus  godzina: 09:50
A propo wesel ..jestem bardzo ciekawy jak będą wyglądać rządowe wytyczne w kwestii "zachowaniu dystansu "na tego typu imprezach -:))

Autor: Artur123  godzina: 11:04
...kto je zorganizuje czy przeprowadzi w przypadku braku ZK i kiedy? N (forum.lowiecki.pl/read.php?f=21&i=141605&t=141594&v=t)apisałem Ci niezwłocznie tak: Polecam uwadze zapisy statutu PZŁ. W szczególności § 39, w tym... w szczególnej szczególności :-) ust. 7. Ty, SPOKO, dalej swoje: ...pytanie brzmi - kto ma zwołać jak cały ZK zrezygnuje? § 39 […] 7. Niezwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia w terminie, o którym mowa w ust. 3, upoważnia właściwy zarząd okręgowy do zwołania nadzwyczajnego walnego zgromadzenia niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 30 dni”.

Autor: Artur123  godzina: 11:07
Sprawy pilne do załatwienia już wręcz się palą na już (wybory, podjęcie ważnych uchwał) a my będziemy teraz ruski rok czekać na koniec epidemi... Reset, skoro SPOKO nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie, Ciebie zapytowywuję :-) Który zapis prawa zabrania obecnie zwoływania walnych zgromadzeń? Który zapis prawa zabrania obecnie prowadzenia obrad walnych zgromadzeń? Chętnie wezmę go pod lupę z Twoją pomocą. Spróbujemy? Ale najpierw... znajdź ten zapis.

Autor: SPOKO  godzina: 12:46
P broni - wszystko się zgadza poza sepuku .Fakt honorowe ale . . jak Pan sam piszesz w innym wątku,ze mężczyzna powinien umrzeć na polowaniu albo na lub pod d..ą. P Reset - prawda powinno być oczko. P Arturze - fakt art 33e pkt 2 mówi o wyborach a nie walnych zgromadzeniach. Można wykorzystać tę nieścisłość prawną i zwołać walne czy nadzwyczajne bez wyborów w porządku obrad. W trakcie walnego złożyć rezygnację i już dalej wiemy o co chodzi. Tylko te przepisy o stanie epidemii i zakazie zgromadzeń.

Autor: Artur123  godzina: 13:33
P Arturze - fakt art 33e pkt 2 mówi o wyborach a nie walnych zgromadzeniach. SPOKO, nareszcie raczyłeś to zauważyć. Można wykorzystać tę nieścisłość prawną... Tam nie ma żadnej „nieścisłości”. Mowa jednoznacznie jest o wydłużeniu kadencji i wyborach do organów. Ja rozumiem, że do organów nowych kadencji, bowiem inaczej domniemanie racjonalności ustawodawcy ległoby w gruzach ...i zwołać walne czy nadzwyczajne bez wyborów w porządku obrad. W trakcie walnego złożyć rezygnację i już dalej wiemy o co chodzi. Nooo, nie jest ta możliwość taka oczywista i właśnie o tym chciałem podyskutować, ale skoro nie ma chętnych.. :-) Jak na razie, zauważyłem tylko zarzut falandyzacji. No to się zamykam. Tylko te przepisy o stanie epidemii i zakazie zgromadzeń”. Gdybyś Ty potrafił je znaleźć, przeczytać, zrozumieć, a potem tu przywołać... Mogłoby być interesująco, a tak – każdy widzi :-( Nie to nie :-(

Autor: broni  godzina: 14:35
Ad.SPOKO O tym sepuku, to na wypadek gdyby sie okazalo, ze nie mozna zyc, bo prawo nie zezwala;-)), przypomne, ze w Austro-Wegrzech za cesarza Franciszka Jozefa funkcjonowal medal, ktory nadawano urzednikom, kiedy potrafili rozwiazac jakis problem zgodnie ze zdrowym rozsadkiem, ale nie zgodnie z prawem, wiec proponuje WZ na duzym zrebie. Pzdr.DB

Autor: SPOKO  godzina: 14:45
P broni teraz dają medale za rozwiązania słuszne i zgodne z programem partii a nie rozsądkiem. DB