Piątek
29.05.2020
nr 150 (5416 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: "Umowa darowizny" w Koszalinie

Autor: broni  godzina: 08:09
Znam przypadek z przeszlosci, ze do mojego KL przyjezdzalo dwoch gosci i byli dosyc skuteczni, tzn. zawsze cos upolowali, jednak nie zyczyli sobie pobierania premii za strzelona zwierzyne, a za PRL-u byly to jakies pieniadze. i co im mozna bylo zrobic? Jezeli chodzi o ten przypadek, z "umowa darowizny", to nalezy skorzystac z okazji i "bohatersko" napisac donosy nie tylko do ZO i RD, ale do UE, ONZ, NATO i Vatykanu, a znany Lech byl obrzydliwym TW, a co? Pzdr.DB

Autor: karlik  godzina: 10:05
Dokładnie kol. broni- uważam podobnie. Jeżeli darowizna tego ryczałtu jest dobrowolna, za zgodą wszystkich członków, to wuj jeden powinno to kogoś interesować i zwyczajnie wara od koła. Problem w tym, że zawsze znajdzie się "pokrzywdzony" i pewnie skonfliktowany z Zarządem, co to niebo i ziemię poruszy żeby dowalić i szukać zemsty wszędzie gdzie się tylko da.

Autor: broni  godzina: 10:19
Ad.karlik Wlasnie, bo rzecz w tym, ze jezeli nalezysz do spolecznosci pt. kolo lowieckie, to muszisz ta spolecznosc szanowac i wszelkie sprawy rozwiazywac na forum KL, a nie na ogolno polskim forum dyskusyjnym. Moim zdaniem, powinno sie, zalatwic sprawe bez rozroby i podlaczania sie zbawcow lowiectwa w RP(n) Pzdr.DB.

Autor: Ryszard  godzina: 11:23
"..jednak nie zyczyli sobie pobierania premii za strzelona zwierzyne.." Jak za starych czasów polownaie było obowiazkiem', to za zmuszanie do niego nalezała sie premia. Obecnie polowanie jet prawem członka PZŁ wiec żadna premia się nie należy. Odstrzał sanitarny jest obowiązkiem wiec kazdy sobie może dopowiedzieć, tym bardziej, że należy ponieść koszty zabezpieczenie ( antywirus, maty, worki itp)

Autor: broni  godzina: 11:41
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: Artur123  godzina: 12:12
...jezeli nalezysz do spolecznosci pt. grupa esbecko-mafijna, to muszisz ta spolecznosc szanowac i wszelkie sprawy rozwiazywac na forum tej grupy, a nie na ogolno polskim forum dyskusyjnym. Tak mawiać mogą tylko najbardziej wierni żołnierze kierownictwa takiej grupy.

Autor: BaRu  godzina: 12:20
"...jezeli nalezysz do spolecznosci pt. kolo lowieckie, to muszisz ta spolecznosc szanowac i wszelkie sprawy rozwiazywac na forum KL, a nie na ogolno polskim forum dyskusyjnym" to właśnie sedno zabetonowania tych kół. Należysz to ... szanuj! Podałem przykład: bez żadnej dyskusji, uchwały WZ, po prostu nie bo nie! Szanuj taki zarząd i cicho siedź! Czekam jak długo cicho będzie siedział ZO w Gdańsku, czy też wyznają taką filozofię?

Autor: broni  godzina: 12:24
Nieeee, wspoczesne "Rejtany"beda rozdzierac koszule na arenie najlepiej ogolnoswiatowej, bo sie im wydaje, ze wtedy sa wazniejsi. ZALATWIC SWOJA SPRAWE, a nie robic rozroby, przy pomocy najwiekszych specjalistow od niczego. Pzdr.DB

Autor: Manlicher 308w  godzina: 13:32
Inaczej mówiąc ciemniaki! Za kawałek Padlinki ojca i matkę by zdradzili.