Czwartek
25.11.2021
nr 329 (5961 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: mysliwi i kasiarze  (NOWY TEMAT)

Autor: tarpan  godzina: 09:33
Poluje bo to frajda,przyroda ale czesc to traktyje jako zarobek.Bez wzledu na pogode.maja noktowizory i siedza w lesie na okrago,dzien w dzien i robia kase tym rozbojem.Calkowity brak empatii dla zwierza i kolegow za cene tych srebnikow.Czas by poszli po szare komorki o szacunek dla siebie i innych.

Autor: Ryszard  godzina: 10:41
Pewien profesor rzekł, ze poziom polowania zaczyna się od tego 'co stoi' z tyłu broni

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 12:48
...dzień w dzień... Jak oni przeszli badania psychologiczne i psychiatryczne, naprawdę nie wiem. Sądzę, że ich należy się bać. Dla mnie to ewidentne świry. Aż dziw, że nikt z lekarzy nie zauważa tego zjawiska, nie zajmuje się nim i nie alarmuje władz. Myśliwi i kasiarze... Sądzę, że bardziej wymownie temat by wyglądał tak: Pseudomyśliwi w szeregach kół łowieckich PZŁ...

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 15:18
A tak konkretnie to Kolego Rycerzu, myśliwi o których piszesz - co strzelają, ile i na czym zarabiają ? Ja w tym sezonie byłem jakieś 150 razy na polowaniu i strzeliłem jednego dzika. Biorąc pod uwagę że same paliwo na każdy wyjazd kosztowało mnie 20 zł to wychodzi, że zapłaciłem 3000 zł. Na tym nie da się zarobić !

Autor: pięta  godzina: 17:01
Pecunia non olet chyba nikomu /ja przynajmniej takich nie znam ! / ...ale pisać przecież trzeba nieprawdaż...by był ruch w interesie .

Autor: Włodas  godzina: 18:01
Są...są tacy !! Nawet znam jednego, na ogół kolega ok, ale nocnymi wyczynami w łowisku i ich częstotliwością zdradza symptom myśliwego "szczelacza", oszołoma i egoisty.

Autor: baca1051  godzina: 21:18
U mnie chłop strzela 15-20 dzików miesięcznie