Piątek
14.01.2022
nr 014 (6011 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: „Szarża byka"

Autor: MAK  godzina: 08:13
Na "Finlandię" dałeś się nabrać ? To już "ciekawszych" białych nie ma ?

Autor: 28rafal  godzina: 09:10
Smakosze białych:-):-)...Krystaliczna,,rasowa,,droga wódka, pita z sokiem biedronkowym w jednej szklance..Wersja druga,,,,kieliszek z "pysznym" trunkiem w jednym ręku, tzw.zapitka w drugiej łapie..Cykl przechyłowy 2 sekundy..:-). Są jeszcze miłośnicy drogiej Whisky z dodatkiem koli i lodem..:-)

Autor: August  godzina: 10:05
Biała - bo prawdziwie polski patriota chrześcijanin - ją pije - gdyż mu duszy nie plami. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.poradnikzdrowie.pl/diety-i-zywienie/co-jesz/po-jakim-alkoholu-nie-ma-kaca-a-po-jakim-najbardziej-boli-glowa-aa-jkeP-LSaC-X79F.html)

Autor: 28rafal  godzina: 11:07
August,,,teraz te średnio-dolne wódki 25zł nie są aż tak toksyczne w dawkach do 0,5 na tzw.Łeb..Są mistrzowie dający radę 0,7 ,, wtedy można mieć ból głowy. Kiedyś dostałem "domówkę",,ochy,,achy, jaka dobra i mocna..Na nasze szczęście zaczęliśmy od kupnej..Wiadomo-----zabrakło..To domówka. Po łyknięciu mało z krzesła nie spadłem. Taka mocna,,czy taka paskudna? Wytrzeźwieć po tym nie mogłem..Głowa jak w imadle i 2 litry mineralki wytrąbione..Już nigdy w życiu! :-)

Autor: rales  godzina: 15:19
ad Artur Jeionowicz: Dlaczego niewarygodne?? Słyszałem o kilku podobnych zdarzeniach, sam uskoczyłem przed bykiem (no..byczkiem.. szóstak to był..) w gęstych szuwarach - uchodził przed psami i wypadł wprost na mnie. Widziałem z daleka na zbiorówce, z odległości chyba 4 stanowisk, jak na starszego myśliwego wypadła wataha, po strzałach leżał tylko myśliwy - zdrowy warchlak jakieś 20-25 kg wpadł mu wprost na nogi i złamał podudzie.. Zdrowia nam wszystkim życzę!! DARZBÓR!!

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 15:44
Napisałem: ...wydawałoby się niewiarygodne.

Autor: gravling  godzina: 21:29
Widziałem "odważnego"naganiacza zabiegającego drogę chmarze.Po kontakcie z rozpędzoną łanią najpierw wylądował 6-8m.dalej na ziemi,a następnie na izbie przyjęć,-rezultat-2 pęknięte żebra i wstrząs mózgu.