Czwartek
23.06.2022
nr 174 (6171 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacja



Temat: Decyzja Ministra Klimatu  (NOWY TEMAT)

Autor: buber  godzina: 11:19
Witam Koledzy Czy pozyskiwanie lisów na podstawie takiej decyzji jest polowaniem ? Czy potrzebne jest upoważnienie do wykonywania polowania? Darz Bór Buber

Autor: Ryszard  godzina: 11:30
obejrzyj decyzje to zobaczysz na jakiej podstawie to wydano. Znajdź podstawę to sam sobie odpowiesz

Autor: buber  godzina: 17:11
Kolego Ryszardzie decyzję wydano na podstawie art. 44 ust.3 Ustawy Prawo Lowieckie Minister zezwala Inspekcji Wet. na odstrzał lisów . Nie wynika z tego że jest to polowanie . Problem jest taki , kolega strzelił lisa odstawił do weta a nie miał go w upoważnieniu.Zarząd chce skierować sprawę do rzecznika . Stąd moje pytanie do Kolegów , czy zarząd ma takie prawo? Czy czyn ten wyczerpuje art.52 punkt 6 ? Darz Bór

Autor: Hupert  godzina: 20:48
Przecież ten, co strzelił lisa, nie może twierdzić, że zrobił to na podstawie wskazanej decyzji, bo nie była wydana dla niego. Dlaczego więc powołuje się na tę decyzję?

Autor: labul  godzina: 21:52
buber zacytowałeś art. 44 ust.3 Ustawy Prawo Lowieckie , znasz : ,, 8. Do wykonywania polowania indywidualnego jest wymagane, poza dokumentami określonymi w ust. 2, pisemne upoważnienie wydane przez dzierżawcę lub zarządcę obwodu łowieckiego." ?