Wtorek
06.12.2022
nr 340 (6337 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Co po komuszym modelu łowiectwa?

Autor: Odyniec60  godzina: 11:20
Sprawa wg mnie jest bardzo prosta . Wystarczy pozakładać nowe koła łowiecki i przydzielić im istniejące już obwody. Dlaczego niektóre koła mają po 5 czy 6 obwodów, a koła nowo powstałe nie mogą doprosić się o żaden. Dlaczego Łowczy Okręgowy w Łomży , daje wolny obwód kołu z Białegostoku, które dzierżawi już 5 obwodów ? Bo jest to przejaw korupcji, kolesiostwa i patologii która drąży tę organizację od lat.

Autor: broni  godzina: 14:03
Historia nie dostarcza zbyt wielu przykladow rewolucjonistow porzadnych ludzi, dlatego nie mam checi na branie udzialu w rewolucji w towarzystwie nieznanych mi osobiscie ludzi. Ale nie bede nikogo trzymal za rece, smialo!!! wreszcie stworzcie ten opisywany wielokrotnie na tym portalu lowiecki "EDEN".

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 19:57
..."za każdą formą polowania na swoim - jestem za"..., a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Tak samo z rozpirzeniem na cztery wiatry tego PZŁ, który dla obu dziadków po mieczu i kądzieli był ..."wymysłem żydokomuny by pospólstwu dać też możliwość polowania"..., a którego bronisz jak nieodległości. Propozycję dania prawa do polowania właścicielom odpowiedniego areału gruntów zwalczasz, bo to ziemia z reformy rolnej, a jej właściciele to najwięksi wrogowie łowiectwa. Pewnie chętnie przyjąłbyś na własność ziemię dziadków, na których byś mógł polować bez "pospólstwa", ale powtórzę, to se ne vrati. A kto do Ciebie adresował "to se ne wrati" nie wiem, bo nie ja. Ja jak już, to używam czeskiego, a nie pseudo czeskiego.