Wtorek
31.01.2023
nr 031 (6393 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Zarządzenie nr 2/2023 Zarządu Głównego  (NOWY TEMAT)

Autor: Artur1234  godzina: 12:47
Uśmiech
Uśmiech


Autor: Artur1234  godzina: 12:59
Takie coś znalazłem dzisiaj rano w mojej skrzynce mailowej. Zastanawiam się, poważniejszych spraw na głowie Zarząd Główny nie posiada? A może zlecenie Zarządowi Okręgowemu PZŁ w Ciechanowie kontroli Koła Łowieckiego "KAMIONKA" w Ostrowi Mazowieckiej jest uzasadnione, bo źle tam się dzieje? Zaraz, zaraz... Kto ze znanych osób jest członkiem tego koła, a może i kimś znacznie, znacznie ważniejszym? Ech, te wewnętrzne wojenki, wojenki...

Autor: Odyniec60  godzina: 13:58
W kole w którym poluję dochodziło do kradzieży pieniędzy z kasy koła, kłusownictwa, kolesiostwa, niegospodarności, fałszowania uchwał WZ i wielu innych nieprawidłowości, i nikt z ZO ani ZG PZŁ jakoś nie wpadł na pomysł przeprowadzenia kontroli. Ręka rękę myje .

Autor: Lesław1  godzina: 14:47
Zaraz, najpierw płaczecie że ZG ma gdzieś skargi zwykłych myśliwych na zarządy kół. Teraz płaczecie, że dobrali się zarządowi koła do d..py.

Autor: labul  godzina: 17:32
Wg mojej oceny jest to przegięcie. Dla mnie podanie pkt.6. jest niewystarczającym powodem i uzasadnieniem, aby to wybrane koło kontrolować. Brzydko pachnie takie działanie ZG PZŁ.

Autor: Artur1234  godzina: 19:17
Labul, podzielam Twoje wątpliwości. Lesław1, jak zwykle - jesteś w błędzie. Tu bynajmniej, nie chodzi o skargi zwykłych myśliwych. Tu wygląda na to, że skarżącym się jest.... niezwykły myśliwy :-), w osobie łowczego krajowego. A to robi małą, ale istotną różnicę. A tak poza tym... Postawiłem pytanie: Kto ze znanych osób jest członkiem tego koła, a może i kimś znacznie, znacznie ważniejszym? Znasz odpowiedź?

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 20:00
Nagonka na Piątkiewicza, to chyba jasne.

Autor: Artur1234  godzina: 20:05
Nagonka? Hm... A to brzydale. Na tak porządnego i niewinnego (w istocie rzeczy) faceta robić nagonkę... Ech, ten Lisiak...

Autor: labul  godzina: 21:53
Żeby lepiej zapachniało, ZG PZŁ w zarządzeniu mógł podać pod jakim kierunkiem dokonać kontroli w kole łowieckim ( kontrolę nie przeprowadza się tylko dla kontroli,aby aby, kontrolę się planuję i ukierunkówuje ) . Mógł, a nie podał. Dlatego, to nie pachnie a śmierdzi zemstą. :-)

Autor: dewastator  godzina: 21:55
Jednak ZG coś może, tu najwyraźniej przemawia bardziej ochota zemsty za dyscyplinarkę. Szkoda że nie ma należytego nadzoru na Okręgami oraz Kołami. Tu ZG upodobał sobie jedno koło , szkoda że biorą udział Członkowie ZG w prywatnej wojence " naszego łowczego " ZG nie zajmuje się tam , gdzie są naprawdę problemy myśliwych. Jaki powód jest że w innych okręgach i kołach jest brak nadzoru? Koło Nad Dziwną się nie doczekało takiego zaangażowania że strony ZG I nie tylko to koło jest wiele innych.