Czwartek
21.09.2023
nr 264 (6626 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Obowiązki skupowego???

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 16:17
Nie bo skoro skupowy się zobowiazał przyjmować tusze, to ma po smsie przyjechać na miejsce lub po telefonie jak by powiedział że nie przyjmie bo nie ma czasu lub go nie ma jade gdzie indziej na inny skup zatem juz zostawiłem raz tak byka i zadzwoniłem zeby szybko go chował, bo to skupowy odpowiada za jakość po dostarczeniu a ja moge zostawić pod chłodnią i bendzie dobrze.

Autor: MARS  godzina: 16:46
BZDURY. Skupowy się do niczego nie zobowiązał tylko założył sobie taką a nie inną działalność i jest sobie sam sterem, żeglarzem okrętem i może sobie ustawić takie godziny przyjmowania tusz jakie mu pasują. To że idzie na rękę myśliwym i po godzinach pracy pozwala pozostawić tuszę samemu w chłodni to tylko jego dobra wola i owszem pasowałoby po sobie choć trochę ogarnąć choćby dlatego że samemu też by się nie chciało z tuszą przyjechać po jakimś niechluju i wieszać ją brodząc butami w skrzepach farby po poprzedniej sztuce. Co do odpowiadania za jakość, to dostarczenie tuszy jest dokumentowane kwitem MP. Do momentu kiedy tego kwitu nie dostaniesz do ręki to Ty jesteś odpowiedzialny za tuszę i jak się zaparzy leżąc pod chłodnią to nie, nie będzie dobrze.

Autor: labul  godzina: 19:33
,, a ja moge zostawić pod chłodnią i bendzie dobrze." Sądziłem, że jesteś bardziej rozgarnięty.

Autor: WIARUS  godzina: 20:20
Nie chciałbym się wymądrzać ale ..... proszę chociażby przeczytać załącznik oraz Art. 42 ust 10a i 10b Prawa łowieckiego.

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 21:02
Bzdury piszecie bo nie znacie treści umów jakie zawarło przedsiębiorstwo skupowe ze skupowym i co jest w jego zakresie obowiazków, ja je znam i pisze co jest.