Wtorek
16.04.2024
nr 107 (6834 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Mec. Daniłowicz;  (NOWY TEMAT)

Autor: August  godzina: 08:40
''============='' (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rp.pl/zdrowie/art40138661-mec-danilowicz-zly-stan-zdrowia-mysliwych-nie-jest-przyczyna-wypadkow-na-polowaniach)

Autor: Renegat  godzina: 11:07
Coś w tym jest .

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 11:43
W tym jest wszystko, tylko ministerstwo takich głosów i ludzi je prezentujących nie dopuszcza do dyskusji, a PZŁ milczy, bo takie stanowisko nie podoba się min. Dorożale. Dlatego Grzeszczak, Możdżonek i inni przywiązani do stanowisk, nie podniosą tej sprawy tak, jak zrobił to Witek.

Autor: Renegat  godzina: 11:58
Czego się spodziewać po PSL łowczym krajowym PSL to partia bez żadnych zasad i programu .Ma jeden program nasi do koryta .

Autor: ULMUS  godzina: 12:43
W tym całkiem rozsądnym tekście brakuje mi jednego dobitnego stwierdzenia że: MYŚLIWI PRZECHODZĄ OBOWIĄZKOWE BADANIA LEKARSKIE TAKIE JAK KAŻDY POSIADACZ BRONI. W tych tekstach bardzo często zapomina się dodać ten ważny szczegół i postronny czytelnik może odnieść wrażenie że myśliwi nie przechodzą żadnych badań lekarskich i nie chcą ich przechodzić a to nie prawda. Środowiska wrogie łowiectwu a nawet sami myśliwi zapominają wyjaśnić że nie chodzi o brak badań lekarskich dla myśliwych, tylko o próbę dołożenia myśliwym DODATKOWYCH uciążliwych i nic nie wnoszących badań lekarskich.

Autor: Renegat  godzina: 20:10
Jak zwykle szczegóły i szermierka słowna jak poprawić bezpieczeństwo na polowaniach nikt nie mówi albo odpowiedź jest prosta przestrzegać przepisów .Dodatkowe badania czyli następna kasa w p.,.,,. brawo rządzący jedna może warto pomyśleć i nie łykać eko fiko propagandy .