Wtorek
15.07.2025
nr 196 (7289 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacja



Temat: Kolejne ognisko ASF

Autor: MAK  godzina: 08:43
Zdziwiony ? Jakoś ASF omija obcokrajowców żyjących z POLSKIEJ ZIEMI ! kto ich tutaj wpuścił i z jakiego powodu ? Pewnikiem "ruskie" się do tego przyczyniły ! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/trzoda-chlewna/39376-dunczycy-i-niemcy-zarabiaja-na-polskich-producentach-swin-lekka-reka-oddajemy-miliardy)

Autor: MAK  godzina: 08:52
Czy nikt tego nie widzi ?

Autor: MAK  godzina: 08:57
A po co i na co wam to wiedzieć ?

Autor: pięta  godzina: 13:49
Panie MAK czy nie zauważasz pan tego ,że na tematycznym dziale swoimi wpisami jak powyżej tak po prostu zaśmiecasz pan ten wątek.nie interesuje to pana to nie pisz pan i nie zaśmiecaj pan dla innych istotnego tematu tyle.Był tu kiedyś taki forumowicz co to się wszystkim pod temat podpinał czy się na tym wyznawał czy tez nie taki miał nawyk.