|
|
Wtorek
15.07.2025nr 196 (7289 ) ISSN 1734-6827 Wiedza i edukacja Temat: Kolejne ognisko ASF Autor: MAK godzina: 08:43 Zdziwiony ? Jakoś ASF omija obcokrajowców żyjących z POLSKIEJ ZIEMI ! kto ich tutaj wpuścił i z jakiego powodu ? Pewnikiem "ruskie" się do tego przyczyniły ! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/trzoda-chlewna/39376-dunczycy-i-niemcy-zarabiaja-na-polskich-producentach-swin-lekka-reka-oddajemy-miliardy) Autor: MAK godzina: 08:52 Czy nikt tego nie widzi ? Autor: MAK godzina: 08:57 A po co i na co wam to wiedzieć ? Autor: pięta godzina: 13:49 Panie MAK czy nie zauważasz pan tego ,że na tematycznym dziale swoimi wpisami jak powyżej tak po prostu zaśmiecasz pan ten wątek.nie interesuje to pana to nie pisz pan i nie zaśmiecaj pan dla innych istotnego tematu tyle.Był tu kiedyś taki forumowicz co to się wszystkim pod temat podpinał czy się na tym wyznawał czy tez nie taki miał nawyk. |