Piątek
30.04.2010
nr 120 (1734 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: komisja rewizyjna & zarząd koła  (NOWY TEMAT)

Autor: mediumnwm  godzina: 13:30
witam kol. mam pytanie odnośnie pełnienia funkcji w kole. Czy jeden szwagier w komisji rew,a drugi w zarządzie koła, jest zgodne ze statutem pzł ? i czy może to być powód do zwoływania walnego nadzwyczajnego? moim zdaniem nie jet to w linii prostej. Proszę o wypowiedzi. pozdrawiam D.B.

Autor: WIARUS  godzina: 14:01
Między szwagrami ( mężami Twoich sióstr np. ) nie zachodzi żaden stopień pokrewieństwa ! Chyba że Twoje siostry ( każda oddzielnie ;-))) !! ) poślubiły braci np. bliźniaków jednojajowych ;-))) , synów z tej samej rodziny lub ojca i syna ( oczywiście nie swojego ) !!! Darz Bór!!!

Autor: pięta  godzina: 19:57
Miły kolego miałem taki przypadek ja byłem w komisji rewizyjnej a szwagier był prezesem koła.No i ciągle dochodziło do głupich uwag ale tych kolegów co to sami mieli /nasrane w papierach/ i z etyką byli bardzo na bakier /o regulaminie polowań już nie wspominam /tym to przeszkadzało po dwu kadencjach opluwania i nieuzasadnionych insynuacji wycofałem się bo pracowac trzeba z ludźmi na poziomie a jeśli ktoś jest niereformowalny no to nic się nie wskóra. U nas gdzie mieszkam mawia się tak cyt; Kto pracuje społecznie /czytaj w kole łowieckim / ma ..../tu sobie wpisz co Ci wygodnie / ....... wiecznie .I tyle ale zgodnie z literą prawa mogą szwagry pełnic takie funkcje.Pozdrawiam DB