Piątek
11.06.2010
nr 162 (1776 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Co z nowelą Ustawy o broni i amunicji?

Autor: Jan Wola  godzina: 09:13
Wiesz co Cyfra przestań rżnąć wojskowego jak jesteś zwykłym krawężnikiem co mu się wydaje że jest "panem władzą" Twoje poglądy i marzenia są typowe dla skundlałej administracji post komunistycznej. W przeciwieństwie do Ciebie wierzę że w naszym kraju będzie normalnie i to już nie długo. Na 100 % Twoja posada jest zagrożona chyba że przyjmiesz stanowisko wypisywacza zezwoleń w KPP w jakiejś dziurze i tam cię chłopy znajdą i na pewno tu opiszą. A tak w ogóle to idź se strzel jakiegoś "ratlerka" jakiejś miejskiej damulce dla pokrzepienia serca milicjanta w poczucia bycia "kimś" kim nigdy nie byłeś nie będziesz..

Autor: Cyfra  godzina: 16:05
Czy mnie się wydaje ,że jestem" panem władzą'????Ja tylko wyrażam swój pogląd tak jak ty wyrażasz swój. Czy ja gdzieś pisałem,że jestem wojskowym,milicjantem,policjantem,qurwą ,ormowcem,ES-bekiem czy złodziejem????To wasza chora liberalna podejrzliwość ubrała mnie w mundur i niech tak zostanie.Nadzieja-już ci pisałem,że jest matą głupich,ale jak każda matka ma swoje potomstwo.Ty możesz mieć nadzieję i nikt mieć ci jej nie zabroni.Ja nie muszę się po prostu bać tak jak ty bo jestem porządnym obywatelem tego kraju.Ja nie chcę się dowartościować bronią krótką tak jak ty bo jest mi ona nie potrzebna.To ty chcesz przez cały czas być"kimś" poprzez posiadanie broni.Ja mam tylko nadzieję,że Dzikiego Zachodu w polskim wykonaniu nie doczekam czego i tobie życzę.Ty martw się o swoją posadę jeżeli w ogóle ją masz.Ja o swoją nie muszę. Pozdr.

Autor: Cyfra  godzina: 17:12
kidejro Mnie chłopcy w kowbojkach nie interesują.To ty o nich piszesz.

Autor: Jan Wola  godzina: 17:22
Sorry chłopie ale nie wiesz o czym mówisz, zielonego pojęcia nie masz o tym jak szybko by się okazało że jesteś osobą z uzasadnioną obawą że możesz użyć broni w celu sprzecznym z prawem. Oczywiście każdy z nas wie że tej broni nikt z nas nie użyje w takim celu i statystyki to potwierdzają ale tak to sobie "władza" znalazła furtke, ba sama sobie ją wymyśliła i cały czas nadużywa. Powiedz mi gdzie mieszkasz a za dwa tygodnie będziesz miał wszczęte postępowanie w celu cofnięcia Ci pozwolenia nie to żebym Ci tego życzył albo taki skur... był ze mnie ale naprawdę byłbyś bardzo zdziwiony funkcjonowaniem obowiązujących unormowań prawnych w tej materii. DB

Autor: kidejro  godzina: 18:04
W kowbojkach to może nie ale ten ten wycior do iża widze podziałał :)