Środa
21.07.2010
nr 202 (1816 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Las Olsztyn  (NOWY TEMAT)

Autor: altgreen  godzina: 21:18
Witam Kolegów! Firma Las Olsztyn otworzyła na naszym terenie nowy punkt skupu dziczyzny i oferują dobre ceny.Chciałbym wiedziec jak w innych kołach układa się współpraca z tą firma?

Autor: arekpremium  godzina: 21:40
Jestem nowym skarbnikiem w kole i ostatnio wysłałem wezwanie do zapłaty zalegają nam ok.2tyś. Niby niedużo ale Weles płaci nam od ręki. W zeszłym sezonie też mieli zaległości ale uregulowali.Pozdrawiam

Autor: bok240  godzina: 22:38
Ta firma 5 lat temu wisiala mojemu kolu 10000 zl . sprawa toczyla sie dlugo ,kolo kase odzyskalo . Narazie nieslyszalem zeby z czyms zalegali

Autor: altgreen  godzina: 22:45
Właśnie cały czas mielismy Welesa i jak dotąd bez problemów. Może wiecej kolegów wypowie się w tym temacie.Pozdrawiam Darz Bór.

Autor: Cyfra  godzina: 23:00
u mnie bez problemu i handlujemy z nimi od lat.Czasami zalegają,ale wypłacają.

Autor: kurp45  godzina: 23:26
W dniu dziejszym dostarczylem do punktu skupu koziolka tej firmy.Skupowy pracuje w rzeczonej firmie kilkanascie lat i twierdzi ze firma jest w stanie zawsze wyplacic naleznosc za kupiona tusze zwierzyny.W poblizu t.z.n.50 km niema innej firmy odbierajacej strzelana zwierzyne .To gdzie mozna sprzedac tuszke?.Nie wszystko bierze sie na swoj uzytek. Jezeli jest jak jest to co na to nasze wybrane podobno demokratycznie okregowe rady z nazwy lowieckie ?.Marazm i nic wiecej .Ceny za kilogram poprawiono .Wiem- wolny rynek .Wolny tylko w nazwie.Co dalej? .Zjazdy delegatow winny ten bardzo istotny problem wziac pod uwage.Doputy nie zajmie sie problemem nasze najwieksze gremium to taka bujanka bedzie trwac .Narzekac latwo , chociaz byly propozycje stworzenia jakiegos BANKU skupujacego tusze zwierzyny.Czybysmy czekali ze objawi sie nam jakis Nikodem Dyzma i cud bedzie spelniony .Zjazdy ? delegatow maja w tej kwestji wiele do powiedzenia {alo gora znowu urodzi mysz).Smutne to dla naszej duzej spolecznosci mysliwych i fanow lowiectwa w szczegole .Pozdrawiam optymistycznie Darz Bor.

Autor: Hubbert  godzina: 23:44
U nas Las Olsztyn też notorycznie zalegał z płatnościami, ale do czasu gdy pojawila się konkurencja czyli Weles wyplacili w końcu zaleglości.