Poniedziałek
29.11.2010
nr 333 (1947 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: PATENT ZŁODZIEJA przeustką do władzy?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:12
Wczoraj odbyło się NWZCz "Dąbrowy". Złodziej z dwoma "patentami" sądowymi Bogusław Ż. jest już formalnie prezesem. Na tym samym zebraniu ostro dyskutowano nad problemem szkód, które na jednym obwodzie wynoszą blisko 50 tysięcy a na sąsiednim ledwie sięgają 15 tysięcy złotych. Zdecydowana większość strat jakie ponosi koło to szkody u stażysty i członków koła czyli rodziny Antoniego S. (zięć i syn na których przepisał swoje dobra) poprzedniego prezesa, który ze względu na bardzo zły stan zdrowia w zebraniu udziału nie brał. W kuluarach poszeptywano o rezygnacji z obwodu na którym mieszka rodzia byłego prezesa i na którym występują rekordowe jak na historię koła szkody łowieckie. Dywagowano także nad opodatkowaniem członków koła w kwocie ok. 1500 złotych w celu wypłacenia się rodzinie prezesa. Przykład ten pokazuje, że do bankructwa kół nie koniecznie przyczynią się "obcy"....

Autor: kokosz  godzina: 17:59
Panie Pawluk ktoś przecież te szkody szkody szacował,rolnik sam sobie nie szacuje a skoro było aż tyle to pewnie szkody były jeszcze większe. Pozdrawiam KOKOSZ

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 18:20
Proszę to wyjaśnić rolnikowi na obwodzie obok którego szkody obejmowały ten sam rodzaj uprawy na około 4 krotnie większym areale wyrządzonej szkody gdzie zaproponowano 1500 złotych w miejsce ok. 40 tysięcy jak u rodziny Antoniego S. za o wiele mniejszą szkodę. Ja dam sobie wszystko wytłumaczyć. Nawet to, że złodziej albo osoba skazana za udział w zorganizowanej grupie przestępczej ma być prezesem koła.

Autor: kokosz  godzina: 19:06
Panie Pawluk,należy spytać dzików dlaczego kukurydza za miedzą lepiej im smakuje.A ponadto nie zrozumiałam czy to areał czy szkody były 4-krotnie większe. Natomiast jeśli uważa Pan że szkody były wielokrotnie mniejsze u A.Sacharuka a odszkodowanie wielokrotnie większe to pozostaje tylko zawiadomić odpowiednie władze.Myślę zresztą że już to uczyniono sądząc po zawziętości z jaka opluwacie A.Sacharuka.Czekam na relacje ze sprawy sądowej.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 19:16
Szkody czterokrotnie większe.

Autor: Łupur21  godzina: 19:48
Ajwa .... wiem, wiem, że jeździsz w tamte rejony i podkręcasz atmosferę :), szkoda tylko, że ci funkcjonariusze za prowadzenie prywatnych spraw, przekraczanie uprawnień - wypytywanie o mnie i innych kolegów teraz mają gorąco :). Żałosny jesteś :)

Autor: kokosz  godzina: 20:49
Panie łupur do Ajwy to na priv.Takimi postami pokazujesz coś wart.Pomawianie to pańska specjalność jak zauważyłam. KOKOSZ

Autor: Łupur21  godzina: 20:52
Ajwa daj spokój :)

Autor: kokosz  godzina: 21:04
Panie Pawluk Szkody większe czterokrotnie,odszkodowanie mniejsze trzydziestokrotnie. Nieśmiało zapytam co Pan dzisiaj spożywał. Kto w to uwierzy.??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Autor: Łupur21  godzina: 21:37
Ajwa, a kto da wiarę, że nick KOKOSZ ( tj. wielki specjalista od spraw łowiectwa, szkód łowieckich - od daty wywalenia jej konkubenta ) to nie Ajwa ? Daj facet sobie " siana " !

Autor: gach_  godzina: 21:50
kol.Kokosz. Sacharuk swoim postępowaniem najbardziej sam się opluwa.