Sobota
25.06.2011
nr 176 (2155 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: PYTANIE!!!

Autor: Artur123  godzina: 13:47
"... choć kwestie poruszane w tym wątku uważam za możliwe do uregulowania bardziej precyzyjnie ...". (???) Które kwestie i w jaki sposób chciałbyś "uregulować"?

Autor: yogy  godzina: 14:42
Arturze, nie miałem na myśli regulacji dotyczącej odstrzału kozłów, a regulacje wyboru członków ZK, bardziej precyzyjne zapisy dotyczące postępowań porządkowych i dyscyplinarnych. Jak chciałbym uregulować? Uważam, że każde głosowanie w sprawach personalnych winno być obligatoryjnie przeprowadzane w sposób tajny, niezależnie od woli członków koła czy ZK, to usunęłoby element hmm strachu przed głosowaniem przeciwko ZK, co dość często jest poruszane na Forum. I to chyba było wszystko, co miałem na myśli mówiąc o wprowadzeniu odmiennych regulacji niż teraz obowiązujące.

Autor: jurek123  godzina: 14:56
Kolego yogy ,poszedł bym dalej w tej kwestii.Należałoby wprowadzić obowiązek zakrywania oczu przepaskami by jedni nie widzieli jak głosują inni .Problem byłby tylko z komisją skrutacyjną kiedy mieliby te opaski zdjąć. Jak pomyślisz to może coś wymyślisz. Też na starość chciałbym tak pogłosować ,zawsze to jakaś nowość i rozrywka.Pozdrawiam

Autor: Artur123  godzina: 15:55
Yogy, jeżeli (znowu muszę zgadywać) masz na myśli głosowanie w sprawie absolutorium (bo reszta w zasadzie przeprowadzana jest tajnie), to całkowicie zgadzam się z Tobą. Jurkiem nie przejmuj się, bo on, chociaż przemiły człowiek (bardzo lubię go), wypowiada się z pozycji prezesa koła, a tacy zawsze mają zwichrowany punkt widzenia - wolą wiedzieć kogo mają za sobą, a kogo przeciw. Potem skutecznie mogą korygować swój stosunek do członków tzw. opozycji. Przykładów nie muszę chyba przytaczać. Albo podam. Dwa. 1) trudności z otrzymaniem odstrzału, 2) wypinkolenie z koła najbardziej opornych. Pozdrawiam.

Autor: pięta  godzina: 16:00
Cosik mi się zdaje kolego "Darzbórnik" ,że szydlarze i myłkusy strzela się niezależnie od klasy podanej na odstrzale /szydlarze na 100% te myłkusy sprawdzę/ .Więc niech ten łowczy nie jest bardziej papieski niż papież .DB