Czwartek
24.11.2011
nr 328 (2307 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Koło macierzyste i niemacierzyste

Autor: marcino  godzina: 00:18
A co cie tak wzięło po tylu miesiącach odgrzewać stare tematy.... A ty potrafisz ? Bo sąd nie potrafił ... Tak ciężko zrozumieć, że jest to bubel prawny Moje zdanie już powiedziałem - z automatu powinien uzyskać status macierzystego.

Autor: Artur123  godzina: 01:48
Który sąd i kiedy "nie potrafił"?

Autor: marcino  godzina: 23:27
Przestań się czepiać jak rzep psiego ogona... nie wiesz który sąd - mam cytować Twoje cytaty? Sam przytoczyłeś: ( tu cytat z cytatu Twojego dla Ciebie) "....Brak jest jasnych postanowień, czy dotychczasowe koło macierzyste staje się automatycznie kołem niemacierzystym..." Jak rozumiem Chodziło TOBIE o sąd w Legnicy.... zresztą szkoda słów - sam gubisz się we własnych wywodach

Autor: Artur123  godzina: 23:38
No dobrze, dobrze - wiesz o jaki sąd chodzi. Brawo. Nie wiem tylko, .... czego ten sąd - jak piszesz - "nie potrafił". Oświecisz mnie? Na moje oko, to ten sąd świetnie się spisał i nie zanotowano czegoś, czego on by "nie potrafił". To, że "sam gubię się we własnych wywodach", jest tylko Twoim pobożnym życzeniem, ale jak dotychczas, nie spełnionym. Daj sobie już spokój. Jutro poszukasz następnych, z Twojego punktu widzenia, takich wątpliwych miejsc w moich pisemnych wypowiedziach. Jak widzę, nadal mnie bardzo lubisz? Jestem wręcz Twoim ulubieńcem? :-) A nie mógłbyś poszukać sobie innego obiektu ....?