Czwartek
10.11.2011
nr 314 (2293 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Dwa punkty żółte za jedno trofeum - czy to możliwe?

Autor: Kocisko  godzina: 10:27
Oj, oj jakie bojowe nastroje:) To co, może od razu wysłać Huberta C na szafot że zapomniał o czymś tak nieprawdopodobnie ważnym jak trofeum i to w dodatku z guzikarza?! Trofeum, które gdyby nie odgórnie narzucony obowiązek preparacji, w większości wypadków trafiało by z tuszą do skupu albo na psią michę? To że przepisy NARZUCAJĄ swój punkt widzenia to jeszcze nie znaczy ze każdy ma sobie kapliczkę z kości urządzać. Hubert, zlej te żółte punkty łukiem pienistym tego samego koloru i więcej nie zakładaj takich tematów bo widzisz ilu "sprawiedliwych" czyha na "sensacje".

Autor: Posok  godzina: 13:03
Hubert C komisja uznała widocznie , że trofeum było bardzo nie starannie wypreparowane i dlatego dwa żółte, masz możliwość do odwołania się. DB

Autor: MARS  godzina: 13:15
Nie ma takiej mozliwości.

Autor: Kocisko  godzina: 13:20
MARS A te żółte punkty to w ogóle niosą za sobą jakieś konsekwencje?

Autor: MARS  godzina: 13:26
Dwa żółte - zawieszenie na rok do dwóch w prawach do strzelania samców płowej wszelkich gatunków

Autor: Kocisko  godzina: 13:41
MARS O kuźwa:). Niezłe. To za odstawienie do skupu 10 kóz bez ostatniego kęsa , delikwent powinien być dożywotnio skreślony z PZŁ:):):):) O tym ostatnim kęsie pisze nie bez kozery. Kolega prowadzi skup. Mówi ze na 100szt skupionych kóz,koźląt, łań i dzików może 5%!!!!!!!!!!!!!!!!!! ma ostatni kęs! To tak a propo's poszanowania trofeum upolowanego.

Autor: Posok  godzina: 15:12
Ad Mars oczywiście masz rację, od żółtych nie ma odwołania. DB

Autor: witek  godzina: 19:26
HubertC po czorta łowczy pchał się z nim na wycenę ??? trzeba było iść na dodatkowy termin dla spóźnialskich ! zawsze w te dwa czy trzy dni bys "kości" poprawił choć do stanu "jako-tako"