Czwartek
24.11.2011
nr 328 (2307 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: PISTOLETY do depozytu!

Autor: jean  godzina: 12:05
Nic tylko pisać zbiorową skargę do rzecznika praw Obywatelskich choć w państwie policyjnym i bałaganie prawnym jaki nam fundują to może nic nie zmienić.

Autor: Kobczyk  godzina: 12:32
Skarga może nic nie dać, ale może poczekać aż się wszystko "wyjaśni", wejdzie w życie nowe prawo a policja zacznie "działać" odbierając np. broń, czy "zmuszając" do jej pozbywania się, za np. dużo niższą cenę, zmuszając do wyzłomowania, robienia dodatkowych badań, pozwoleń, itp.. I wtedy wystąpić do sądu, z pozwem zbiorowym przeciwko ustawodawcy (rządowi) ?. Bo obecnie jest już takowa możliwość prawna - żądając stosownych odszkodowań za utracone z tego tytułu korzyści, poniesione koszty, itp. - a to już, dałoby się chyba wyliczyć dość dokładnie.

Autor: Jerzy 030  godzina: 12:50
Ogladalem w TV trzy ostatnie progamy zatytulowane "Panstwo w Panstwie" zawsze w niedziele wieczorem. To co tam zobaczylem, a to sa 100% fakty, jest po prostu sk--ur- y- sy-wem. I taki stan rzeczy serwuja nam ludzie za ktorych edukacje my placilismy, a dzis to przedstawiciele ladu i porzdaku. Az sie prosza o powolanie Narodowego Trybunalu Sprawiedliwosci skladajacego sie z obywateli o nieskazitelnej przeszlosci nie wywodzacych sie z rodzin postkomunistycznych i sprawujacych kontrole nad poczynaniami takich Prokuratorow i Urzednikow o jakich byla mowa w tych programach. Wnioskuje za przywroceniem kar, " Ciezkich robot w kamieniolomach".

Autor: Paweł L.  godzina: 15:04
ad Jerzy 030 Niestety - kamieniołomy sprywatyzowano.

Autor: Paweł L.  godzina: 15:05
Poszło dwa razy.

Autor: Jerzy 030  godzina: 17:20
Pawel L Tam lepiej, nie beda tworzyc zwiazkow zawodowych i organizowac strajkow.

Autor: TomaszAK  godzina: 19:12
Hmm, a na jakiej podstawie prawnej broń krótka ma być składana do depozytu? Ja takowej nie znalazłem. Zatem - krótka porada - pytajcie się Koledzy o rzeczoną podstawę, wymagajcie decyzji o odmowie rejestracji - sprawy rozstrzygnie sąd.