Środa
06.03.2013
nr 065 (2775 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: TV. Łowiecki  (NOWY TEMAT)

Autor: Marcin123  godzina: 20:17
Witam.Zastanawiam się co koledzy myślą nt. TV.Łowiecki.Oglądnąłem parę filmów i wydaje mnie się że powinno się iść w kierunku szeroko zakrojonej promocji łowiectwa a nie tak jak wtej chwili co ktoś tam powiedział,co orzekł Sad Łowiecki itp.itd.Proponuję więcej nt.gospodarki łowieckiej,dla czego myśliwi są nezbędni w dzisiejszym ekosystemie,że myśliwi nie tylko pozyskują zwierzynę i gospodarują jej tuszę ale przede wszyskim dbają o zwierzostan i cechują się szacunkiem do pozyskanej zwierzyny,nie tak jak pseudozieloni którzy żrą mięcho ze sklepu i nie zdają sobie sprawy(albo zdają)jak ono zostało pozyskane.WIĘCEJ FILMÓW PROMUJĄCYCH ŁOWIECTWO tak żeby człowiek wchodzący na tą stronę zrozumiał czym jest racjonalna gospogarka łowiecka.Pozdrawiam i DB.

Autor: ULMUS  godzina: 20:25
prawda. mniej wąsaczy więcej marketingu w nowoczesnym stylu.

Autor: Marcin123  godzina: 20:28
Tak jest.Robię w takiej branży że promocja robi wszystko za mnie.DB.

Autor: Marcin123  godzina: 20:35
Promocja.Czytaj edukacja.

Autor: Marcin123  godzina: 21:52
Jakaś cisza w temacie a temat ważny.

Autor: Tomek T.  godzina: 22:09
Kolego Marcin123, temat bardzo ważny tylko niestety wałkowany tu już może setkę razy. Bicie piany, które niczemu nie słyży. Trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty. Tu gdzie stoisz, w tym miejscu w którym jesteś rozpoczynaj promocję łowiectwa, przez to co zjadasz, jak się ubierasz, jakimi symbolami się otaczas, o czym mówisz w towarzystwie, jakie gazety czytasz w pociągu/ autobusie, jeżeli mówisz o pogodzie to wspominasz też o fazie księżyca, wietrze i ciśnieniu :), jeżeli mówisz o sierpniu to wspominasz o kaczkach :) - tych wszystkich elementów promocji używasz w realu i sieci :) PZŁ coś też próbuje robić w telewizji.

Autor: MAUZES  godzina: 22:30
Redakcja powinna nawiązać kontakt z przewodniczącym KOMISJI PROMOCJI ŁOWIECTWA przy ZO PZŁ Olsztyn Januszem D., którego poznaliśmy Ten byk musiał być strzelony legalnie (dziennik.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=328) To jest promocja łowiectwa!

Autor: FrYcU  godzina: 22:35
Dno...

Autor: MAUZES  godzina: 22:44
Tu mamy promocje przez działaczy PZŁ: lub promocja 1 (dziennik.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=337) lub promocja 2 (dziennik.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=323) lub, żeby się nie rozpisywać Redaktorzy, Felietony, Na gorąco (dziennik.lowiecki.pl/) Z takimi działaczamii to kolokwialnie z ,, g.wna bata nie ukręcisz" i na siłę nic nie wypromujesz, utopia!

Autor: Marcin123  godzina: 22:52
Tomek T. Temat pewnie wałkowany i setkę razy,może i więcej ale w formie pisemnej.Dziś ludzie są tak leniwi że wolą obejrzeć czy posłuchać niż czytać.Wydaje mi się ż osoby z zewnątrz które wchodzą na ten portal szukają informacj dostępnych w najprostrzy sposób a nie czytanie wątków które często prowadzą do nikąd.ps.czytam tylko łowca i Brać,w towarzystwie jeżeli jest taka opcja staram się promować łowiectwo,ubieram się normalnie jak człowiek,w sierpniu wspominam o kaczkach i grzywaczach ale na razie łowię tylko ryby i zbieram grzyby.Pozdrawiam i DB.