|
|
Piątek
07.06.2013nr 158 (2868 ) ISSN 1734-6827 Wiedza i edukacja Temat: pies w lesie Autor: drwal-dr godzina: 10:34 Witam! Jak strażnik leśny albo ktoś ze służby leśnej widzi, że ktoś szkoli psa w lesie i za to ukarałby go mandatem to musiałby być szczególnie wredny. Oni głównie pilnują czy ktoś nie kradnie drzewa i nie śmieci. Natomiast szkolenie psa w planie pozyskania drewna nie czyni szkody. Ja w każdym bądź razie nie spotkałem się z tym. Natomiast idąc przez las w leśnictwie kolegi z własnym psem zostałem zbesztany przez jakiegoś miejscowego myśliwego nie będącego leśnikiem. |