Środa
07.08.2013
nr 219 (2929 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: "Psy"  (NOWY TEMAT)

Autor: wojtas657  godzina: 18:52
Witam Wszystkich Około 3 km od mojego domu mieszka gość który ma 2 owczarki niemieckie oraz dwa ogary i te psy cały czas biegają po polach i lasach za zwierzyną. Jest to teren na którym ja poluje i kilka razy zwracaliśmy mu uwagę żeby rozwiązał tą sprawę ale on cały czas odpowiada że wtedy jak psy zamknie to lisy go zjedzą. Nawet nasz prezes był u niego ale nic nie pomogło. W obrębie jego zamieszkania to do 4 km nie ma zwierzyny drobnej ani też sarny. Wczoraj tata z kolegą szli wieczorem na dziki i na ich oczach te psy dopadły zająca . Kolega strzelił w górę więc psy uciekły a z zającem poszli do tego właściciela żeby mu pokazać to on im powiedział że czasem coś złapią i koniec tematu. Jest na ten problem jakiś prawny sposób czy lepiej kupić wędkę ? DB

Autor: J 60  godzina: 18:59
Wojtas, a dlaczego tego zająca nie pokazaliście policji? Dlaczego nie złożyliście zeznań, że widzieliście zajście ? - bo widzieliście. Gafa. Kilka zdjęć psów i "hodowca" ma problem.

Autor: trucizna  godzina: 21:00
ad.wojtas Ja zapytam cię tak : Dlaczego one jeszcze biegają ? Przecież w tym przypadku , który opisujesz mógł im odstrzelić łby .

Autor: wojtas657  godzina: 23:09
tata i kolega nie strzelili do nich chociaż mieli takie prawo :( Nikt nie chce zrobić z tym porządku .Na Policje też było raz zgłaszane to przyjechali do niego i powiedzieli żeby uwiązał sobie psy ale nic to nie zmieniło. W tym obszarze to żadnej zwierzyny już nie ma bo wszystkie zjedzone albo przegonione.